POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.194 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U18: Polska v Ukraina 46:1224.03.2018

 
W pierwszym meczu Mistrzostw Europy U18 reprezentacja Polski pokonała rówieśników z Ukrainy 46:12 (24:12). Dzięki temu zwycięstwu nasza reprezentacja w kolejnym meczu zagra o miejsca 1-4, a przeciwnikiem będzie drużyna Czech, która pokonała Łotwę 43:5. Mecz odbędzie się we wtorek, 27 marca br. o godz. 16.00 w Poznaniu.
W pozostałych meczach Niemcy pokonały 34:5 Szwajcarię, a Luksemburg uległ 0:10 Litwie.

Jarocin 23.03.2018, ćwierćfinał ME U18
Polska v Ukraina 46:12 (24:12)
Punkty: Szwarc Michał 10 (2P), Rapacz Jakub 10 (2P), Burek Jakub 10 (2P), Bryl Artur 6 (3pd), Polakiewicz Mateusz 5 (P), Janeczko Bartłomiej 5 (P).
Skład: 01. Burek Jakub, 02. Ilczak Rafał (7 Gołębiowski Antoni) (39 Kościelniak Adrian), 03. Markowski Jakub (64 Nejc Wojciech), 04. Tomaszewski Dominik, 05. Wołoch Dawid (39 Mroziński Jan), 06. Górniewicz Igor (45 Wieczorkowski Mikołaj), 07. Morus Marcin, 08. Olejnik Patryk - 09. Bryl Artur (54 Krzykawski Marcjan) - 10. Białek Igor - 11. Polakiewicz Mateusz, 12. Jurczyński Michał (33 Adamiak Krystian), 13. Szwarc Michał, 14. Rapacz Jakub (54 Janeczko Bartłomiej) - 15. Lewandowki Hubert.
Rezerwa: Perdian Remigiusz, Szufliński Kacper, Knowa Robert.
Sędzia: Elgan Williams (Walia).
 
W niedzielę, 25 marca br. zostaną rozegrane spotkania w grupie Championship Mistrzostw Europy: Portugalia v Rosja (godz. 11.30), Gruzja v Holandia (godz. 12.00), Hiszpania v Belgia (godz. 15.30) i Francja v Rumunia (godz. 16.00).

Zdjęcia: eurorugby2018.pl/michalkapusta
 

Pliki do pobrania

pdf Polska v Ukraina
ME U18: Konferencja prasowa Husarze Rugby 2017 wybrani

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.194 liczba odwiedzin od
01.01.2014