POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.812.290 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ME U18: Polska v Niemcy 3:3030.03.2018

 
W trzecim, finałowym meczu Mistrzostw Europy U18 grupy Trophy reprezentacja Polski po słabszej pierwszej połowie i wyrównanej drugiej (ostatnie dziesięć minut graliśmy bez jednego zawodnika) przegrała z Niemcami 3:30 (0:17). Wygrana zapewniła naszym przeciwnikom awans do grupy Championship.
 
W meczu o III miejsce Litwa uległa 7:31 Czechom, V miejsce zajęła Szwajcaria po zwycięstwie 29:24 nad Ukrainą, natomiast VII miejsce wywalczył Luksemburg pokonując 32:13 Łotwę, przegrany spadł do grupy Conference 1. Kto zastąpi łotyszy w grupie Championship dowiemy się po turnieju Conference 1, który odbędzie się w końcu kwietniu w Chorwacji.
 
Żerków 30.03.2018, finał ME U18
Polska v Niemcy 3:30 (0:17)
Punkty: Lewandowki Hubert 3 (PG).
Skład: 01. Burek Jakub (43 Kościelniak Adrian) (61 Perdian Remigiusz), 02. Wieczorkowski Mikołaj, 03. Markowski Jakub (36 Gołębiowski Antoni), 04. Tomaszewski Dominik, 05. Wołoch Dawid (36 Mroziński Jan), 06. Górniewicz Igor (58 Nejc Wojciech), 07. Morus Marcin, 08. Olejnik Patryk - 09. Krzykawski Marcjan - 10. Białek Igor (43 Knowa Robert) - 11. Janeczko Bartłomiej (6 Polakiewicz Mateusz), 12. Jurczyński Michał, 13. Szwarc Michał, 14. Rapacz Jakub (43 Szufliński Kacper) - 15. Lewandowki Hubert (67 Bryl Artur).
Rezerwa: Ilczak Rafał, Adamiak Krystian.
Żółta kartka: Mroziński Jan (Polska).
Sędzia: Thomas Chereque (Francja).

Zdjęcia: eurorugby2018.pl/szymongruchalski
 
Ekstraliga, I i II liga: Dostosowanie regulaminów ME U18: Trophy - finały
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.812.290 liczba odwiedzin od
01.01.2014