POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.420 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ladies Lechia zwycięskie po raz czwarty28.04.2014

IV Turniej Grand Prix Kobiet odbył się w sobotę, 26 kwietnia 2014 r. w Sochaczewie. Po raz czwarty też bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki Ladies Lechia Gdańsk. Tym razem podopieczne Janusza Urbanowicza pokonały w finale Diablice Igloo Ruda Śląska.
 
Wyniki:
gry grupowe – Tygrysice – Juvenia 17:5 (0:5), Diablice – Błyskawice 31:0 (12:0), Atomówki – Legia 7:5 (0:5), Syrenki – Frogs 26:0 (12:0), Błyskawice – Juvenia 0:12 (0:5), Tygrysice – Diablice 0:24 (0:10), Lechia – Atomówki 35:0 (21:0), Black Roses – Syrenki 5:0 (5:0), Tygrysice – Błyskawice 24:0 (12:0), Diablice – Juvenia 17:0 (10:0), Lechia – Legia 28:0 (7:0), Black Roses – Frogs 43:0 (22:0).
Tabela grupy A: 1.Lechia Ladies Gdańsk 2 6 63:0; 2.Atomówki BBRC Łódź 2 4 7:40; 3.RC Legia Warszawa 2 2 5:35.
Tabela grupy B: 1.Black Roses Poznań 2 6 48:0; 2.UKS Syrenki Warszawa 2 4 26:5; 3.Ladies Frog’s Warszawa 2 2 0:69.
Tabela grupy C: 1.Diablice Igloo Ruda Śląska 3 9 72:0; 2.Tygrysice RC Orkan Sochaczew 3 7 41:29; 3.Juvenia Kraków 3 5 17:34; 4.Błyskawice KS Rugby Wrocław 3 3 0:87.
1/2 finału -  Lechia – Syrenki 19:0 (14:0), Black Roses – Diablice 7:19 (7:7).
Finały:  o IX miejsce: Ladies Frogs – Błyskawice 5:10 (0:5); o VII miejsce:  Juvenia – Legia 0:20 (0:5); o V miejsce: Tygrysice – Atomówki 26:0 (7:0); o III miejsce: Syrenki – Black Roses 0:22 (0:12); o I miejsce: Lechia – Diablice 14:0 ( 7:0).
Klasyfikacja końcowa IV Turnieju Grand Prix Kobiet:
1.Ladies Lechia Gdańsk – 12 punktów, 2.Diablice Igloo Ruda Śląska – 10, 3.Black Roses Posnania Poznań – 8, 4.UKS Haka AWF Syrenki Warszawa – 7, 5.Tygrysice RC Orkan Sochaczew – 6, 6.Atomówki BBRC Łódź – 5, 7.RC Legia Warszawa – 4, 8.Juvenia Kraków – 3, 9.Błyskawice KS Rugby Wrocław – 2, 10.Ladies Frogs Warszawa – 1.
Uwaga: Pary grające o miejsca od 5 do 10 ustalono na podstawie bilansu punktów uzyskanych w meczach w grupach.
 
Klasyfikacja po czterech turniejach.
Drużyna Ilość turniejów Punkty za miejsca w turnieju 
1. Ladies Lechia Gdańsk 4 48 (12+12+12+12) 
2. Tygrysice Orkan Sochaczew 4 34 (10+10+8+6) 
3. Black Roses Posnania Poznań 4 33 (8+7+10+8) 
4. Diablice Igloo Ruda Śląska 4 32 (7+8+7+10) 
5. UKS Haka AZS AWF Syrenki Warszawa 4 23 (4+6+6+7) 
6. RC Legia Warszawa 4 19 (6+5+4+4) 
7. Delia Atomówki BBRC Łódź 4 18 (5+3+5+5) 
8. Ladies Frogs Warszawa 4 11 (3+4+3+1) 
9. Błyskawice KS Rugby Wrocław 3 6 (0+2+2+2) 
10. RzKS Juvenia Kraków 1 3 (0+0+0+3)
Rumuńskie 7-mki zbyt silne dla naszych 32 zespoły w VII Memoriale Wojtani

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.420 liczba odwiedzin od
01.01.2014