POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kurs RTŻ w Olsztynie11.02.2019

 
W dniach 09-10 lutego br. Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Rugby oraz Polski Związek Rugby zorganizował szkolenie licencyjne trenerów rugby w kategorii RTŻ z udziałem 40 kandydatów. 
 
Szkolenie odbyło się dzięki współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie, która udostępniła Okręgowi obiekty sportowe. Zajęcia z teorii i praktyki przeprowadził niezastąpiony Sebastian Berestek, szkoleniowiec Polskiego Związku Rugby, trener z Lublina i były zawodnik. Kurs odbył się na wysokim poziomie przy zastosowaniu niestandardowych technik, brawo Sebastianie, to było fantastyczne. Medycznie przebieg szkolenia zabezpieczała firma InSitu spółka cywilna Miłowski i Tomaszewski, zawsze możemy na nich liczyć w przypadku szkoleń czy turniejów. 
 
W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele klubów i przyszłych klubów oraz sekcji: Rugby Team Olsztyn, Rugby Team Purda, Rugby Team Elbląg, Rugby Team Giżycko All Camo, Akademia Rugby Team Olsztyn, Rugby Girls Olsztyn Rugby Team Stawiguda, Czarnych Pruszcz Gdański oraz przedstawiciele szkół z Kętrzyna, Olsztyna, Szczytna, Nidzicy i Olsztynka.
 
Henryk Pach
 
Puchar 6 Narodów - 2 kolejka Rugby Europe Championship, 1 kolejka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0