POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.868 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kujawsko-Pomorskie: Półfinałowy turniej SLRT05.12.2017

 
23 listopada 2017 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w miejscowości Mokre koło Grudziądza odbył się półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag województwa Kujawsko-Pomorskiego, wspierany przez Polski Związek Rugby i Ministerstwo Sportu i Turystyki programem „Upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży”.
 
Organizatorem wydarzenia i kierownikiem turnieju był Oficer Regionalny Piotr Matiaszek oraz  klub Rugby Klub Szarża Grudziądz, sędziowali Piotr Matiaszek oraz Krzysztof Cichacz (główny).
 
W turnieju udział brały następujące szkoły: Szkoła Podstawowa Kijewo Królewskie, Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska , Szkoła Podstawowa nr 10 Bydgoszcz, Szkoła Podstawowa Nowa Wieś oraz Szkoła Podstawowa nr 18 Grudziądz. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach, wystartowało 9 drużyn, po 3 drużyny z klas IV, V i VI. 
W turnieju wzięło udział 81 dzieci, 24 dziewczynki i 57 chłopców.
 
IV klasy
SP 10 Bydgoszcz v SP Dąbrowa Chełmińska 0:4 (0:1)
SP Dąbrowa Chełmińska v SP Nowa Wieś 4:3 (2:2)
SP Nowa Wieś v SP 10 Bydgoszcz 7:2 (4:1)
I miejsce - SP Dąbrowa Chełmińska; II miejsce - SP Nowa Wieś; III miejsce - SP 10 Bydgoszcz 
Najlepszy zawodnik klas IV - Ścieżka Jakub
 
V klasy
SP 18 Grudziądz v SP 10 Bydgoszcz 4:2 (4:1)
SP 10 Bydgoszcz v SP Dąbrowa Chełmińska 1:8 (0:5)
SP 18 Grudziądz v SP Dąbrowa Chełmińska 0:8 (0:4)
I miejsce - SP Dąbrowa Chełmińska; II miejsce - SP.18 Grudziądz; III miejsce - SP 10 Bydgoszcz 
Najlepszy zawodnik klas V - Kociniewski Marek
 
VI klasy 
SP Kijewo Królewskie v SP Nowa Wieś 8:1 (6:0)
SP Nowa Wieś v SP 10 Bydgoszcz 2:5 (1:4)
SP Kijewo Królewskie v SP 10 Bydgoszcz 6:4 (3:2)
I miejsce - SP Kijewo Królewskie; II miejsce - SP 10 Bydgoszcz; III miejsce - SP Nowa Wieś 
Najlepszy zawodnik klas VI - Mazur Damian
 
Do Turniej Finałowego zakwalifikowały się szkoły 
Klasa IV – Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska 
Klasy V – Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska
Klasy VI – Szkoła Podstawowa Kijewo Królewskie
 
Piotr Matiaszek

KNK7 U18, U16: Powołania do Jarocina - Aktualizacja Sportowa ekspansja Chin

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.868 liczba odwiedzin od
01.01.2014