POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.884 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kujawsko-Pomorskie: Półfinałowy turniej SLRT18.06.2017


W dniu 31 maja 2017 na stadionie w Unisławiu, ul. Chełmińska 64a odbył się Półfinałowy Turniej Rugby Tag województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach rozgrywek Szkolnej Ligi Rugby Tag, wspierany przez Polski Związek Rugby i Ministerstwo Sportu i Turystyki programem „Upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży”.
 
W turnieju udział brały SP Kijewo Królewskie, SP Dąbrowa Chełmińska, SP Unisław, SP 65 Bydgoszcz, SP Nowa Wieś i SP 18 Grudziądz. Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach klas IV, V i VI w każdej brały udział 3 drużyny.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Klasy IV
1. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (awans do turnieju ogólnopolskiego)
2. Szkoła Podstawowa nr 18 Grudziądz
3. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik - Marek Kociniewski 
 
Klasy V
1. Szkoła Podstawowa Kijewo Królewskie
2. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
3. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik - Natalia Gut
 
Klasy VI
1. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
2. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
3. Szkoła Podstawowa Unisław*
Najlepszy zawodnik - Jakub Kortz
 
Organizatorem wydarzenia był Oficer Regionalny Piotr Matiaszek (również kierownik turnieju) oraz Rugby Klub Unisław. Sędziowali Krzysztof Krause, Maciej Wróbel oraz Krzysztof Cichacz.
 
Sędzia główny Krzysztof Krause
 
* - Klasa VI szkoły w Unisławiu zajęła 2 miejsce w turnieju eliminacyjnym, ale w turnieju półfinałowym zastąpiła szkołę Kijewo Królewskie, której uczniowie pojechali na wycieczkę i nie mogły wziąć udziału.
 
MPJ 7: Orkan Sochaczew Mistrzem Polski WGPS7: Polki na 10 miejscu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.884 liczba odwiedzin od
01.01.2014