POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.020.503 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kto jedzie na PGE Narodowy?08.10.2015


We wtorek 13 października na PGE Stadionie Narodowym al. Poniatowskiego 1 w Warszawie rostanie rozegrany Mini Puchar Świata w Rugby TAG. W imprezie weźmie udział dwadzieścia szkoł podstawowych (ich lista poniżej) z całej Polski, które zostaną w drodze losowania przypisane do konkretnych reprezentacji uczestniczących w Pucharze Świata, który odbywa się w Anglii.

Przewidujemy częściowe dofinansowanie kosztów podróży do Warszawy. W tej sprawie należy się kontaktować z Regionalnymi Oficerami Rozwoju.

Szerzej o imprezie napiszemy jutro, regulamin dostępny na stronie Polskiego Zwiazku Rugby [klijnij], a szczegóły [kliknij]
 
01. Szkoła Podstawowa w Czeczewie
02. Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku
03. Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie
04. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi
05. Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni       
06. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łodzi
07. Szkoła Podstawowa nr 1 Kurowice
08. Szkoła Podstawowa nr 58 w Łodzi
09. Szkoła Podstawowa nr 54 w Łodzi           
10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Strykowie 
11. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kasince Małej
12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubomierzu
13. Szkoła Podstawowa w Lubniu                
14. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu         
15. Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie     
16. Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie
17. Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie
18. Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach     
19. Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie
20. Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie   

Puchar Polski U23 Jakub Sagan: "Murderball", wystawa fotografii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.020.503 liczba odwiedzin od
01.01.2014