POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.050 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kolejny weekend z rugby!24.09.2014

Przed nami kolejny emocjonujący weekend, gra Ekstraliga, I liga i II liga, mamy też kolejne dwa turnieje najmłodszych rugbistów. 
W Ekstralidze szansa na pierwsze punkty dla Orkana lub Posnanii, ciekawe mecze w Łodzi i Sopocie w niedzielę, wyniki na pewno poruszą ligową tabelą.
W Warszawie ciekawie zapowiadają się mecz I ligi Skry z Legią, to pierwsze takie w historii derby Stolicy (plakat z wydarzenia poniżej), wcześniej Frogsi zagrają z liderem z Lublina.
Prowadzący w tabeli II ligi Biało-Czarni Nowy Sącz podejmują AZS Zielona Góra, a wicelider z Pruszcza jedzie na mecz do Wrocławie.
Kolejne dwa turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Nowy Sącz i Siedlce gdzie dodatkowo zmierzą się kadeci.
 
Ekstraliga – runda V – 27/28.09.2014
RC Orkan Sochaczew v KS Posnania Poznań (sobota, godz. 16.00; Szczepański, Szostek, Marciniak)
RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 16:30; Sienkiewicz, Michalik, Jarowicz)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. v Awenta MKS Pogoń Siedlce (niedziela; godz. 15.00, Reks, Pantoł, Michalik)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00; Michałkiewicz, Bedyński, Kościelniak)
 
I liga – runda III – 27.09.2014
Frogs Warszawa v Budowlani Lublin (sobota, godz.10.30; Piotrowicz, Bejm)
Skra Warszawa v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Bejm, Piotrowicz)
KS Budowlani Łódź v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 15.00; Wilk, Janeczko)
 
II liga – runda III – 27/28.09.2014
KS Rugby Wrocław v RC Czarni Pruszcz Gdański (sobota, godz. 13.00; Bedyński)
Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS UZ RC Zielona Góra (niedziela, godz. 12.00; Pawlik)
KS Rugby Ruda Śląska v Chaos Poznań (niedziela, godz. 14.00; Wolsza)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
27.09.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
28.09.2014 : Turniej o Puchar Prezydenta/ Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Siedlce 
 
Otwarcie boiska do rugby w Jarocinie Ostrzeżenie dla gospodarzy spotkań

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.050 liczba odwiedzin od
01.01.2014