POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.265 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kolejny rok, kolejny do przodu krok!06.01.2017


Czas podsumowań, patrzenia wstecz, a zarazem w przyszłość. Koniec roku 2016 i początek Nowego Roku Rugby 2017.
 
Trzymając się tradycji także i my -PromoRugby- chcielibyśmy w kilku zdaniach opisać to, co w tym mijającym roku 2016 przeżyliśmy. W kilku zdaniach ciężko będzie to ująć, zważywszy na ilość emocji w nim goszczących na wszystkich stadionach rugby. Mecze reprezentacji Polski 15, kobiet, kadry 7 i sukces rugby na wózkach to piękne chwile wspomnień. Grand Prix Seven Series w Gdyni i możliwość rywalizacji z elitą Europy na polskich stadionach to przedsmak historycznych olimpijskich zmagań rugby 7. Od rewelacyjnych meczów klubowych po boiska międzynarodowe, mnóstwo walki na boisku cieszącej oczy kibiców. Rok 2016 to rok Budowlanych Łódź SA, zdobywców Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski Ekstraligi, brawa dla RC Lechii Gdańsk za kolejne mistrzostwo w Rugby 7, brawa dla Sopot Beach Rugby za kolejną fantastyczną plażową imprezę. Brawa dla kibiców, zawodników, wszystkich sponsorów i ludzi wspierających polskie rugby. 
 
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Wam- kibicom rugby z wielkim sercem. Nim udowodniliście, że rugby to coś więcej niż sport. Dla nas 2016 to przede wszystkim wielki zastrzyk wiary w ludzi. Zaczynając od początku - dzięki Waszemu wsparciu udało się stworzyć największą rugbową flagę sektorową (50m x 10m), zebraliśmy ponad 7 tysięcy złotych. Dzięki Wam udało się pomóc kilku osobom - charytatywna zbiórka na rehabilitację Mateusza Woronko, pomoc dla Jacka na odbudowę Zielonego Domku, czy świąteczna aukcja wspierająca dom pod Cyprysami w Gdańsku. Uśmiech na twarzach naszych Przyjaciół jest bezcenny. Niech ta moc wróci do Was z tysiąckrotną siłą!!! Dziękujemy. 
 
Nas to także napędza i daje wielką wiarę w sens kontynuowania przygody PromoRugby. 2016 to rok pracy. Prowadzenie strony i portali stało się ciężką pracą dziennikarską, polem do popisów dla grafików, realizacji filmowych, fotografii i wielu innych spraw towarzyszących. 
To ekipa PromoRugby pracująca sercem bez profitów, zarywająca noce, poświęcająca wolny czas, by stworzyć rzetelne źródło informacji dla każdego kibica rugby. To czas poświęcony bezinteresownie pasji i, co najważniejsze, poczucie celu i wiara w potrzebę kontynuacji. Ilość pracy, którą wkładamy w prowadzenie PromoRugby jest nieadekwatna do możliwości, jakie zyskaliśmy. Dzięki Wam stworzyliśmy coś, dzięki czemu możemy sprawiać radość innym, nieść pomoc i uśmiech ludziom, którzy nie zawsze mają tyle szczęścia. Tysiące wyrazów, setki opisów i grafik towarzyszących meczom rugby w zamian za uśmiech ludzi, którym umożliwiliśmy przeżywanie rugby jest dla nas największą nagrodą i mobilizacją. Dlatego 2017 jeszcze mocniej Rugby !!! Z Wami dzięki Wam Promorugby
 
Trzech rugbistów w "dwudziestce" Dziennika Bałtyckiego Nowe zasady dotyczące szarży na zawodniku

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.265 liczba odwiedzin od
01.01.2014