POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.233 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kolejna odsłona MPS 730.09.2014

Co prawda w najbliższy weekend czeka nas jeszcze kolejna porcja emocji związanych z ligową rywalizacją drużyn 15-osobowych, ale warto przypomnieć, że 12 października zaplanowane są kolejne turnieje eliminacyjne w walce o mistrzowski tytuł drużyn 7-osobowych.

Jednak ze względu na ograniczoną dostępność boiska zawody grupy zachodniej w Szczecinie odbędą się w sobotę, 11 października (Stadion Młodzieżowy przy ul. Tenisowej w Szczecinie, odprawa techniczna godz. 10.00, początek gier godz. 10.30), ale pozostałe grupy rywalizować będą zgodnie z planem w niedzielę.

W grupie południowej gospodarzem II turnieju kwalifikacyjnego będzie Ruda Śląska (Burloch Arena przy ulicy Bytomskiej, odprawa techniczna godz. 10.00, początek gier godz. 10.30), w centrum Zduńska Wola (obiektach OSiR przy ulicy Łaskiej, odprawa techniczna godz. 10.30, początek gier godz. 11.00), a na północy drużyny podejmie Ogniwo Sopot.   

Wobec trudności ze wskazaniem osób odpowiedzialnych za rozgrywki regionalne koordynator tych rozgrywek ze strony PZR - Ireneusz Pietrak - pomaga w organizacji turniejów w grupach południowej i centralnej, rozgrywki na zachodzie prowadzi Jaromir Dziel (Tytan Gniezno), a na północy Paweł Kachlicki (Pomorski OZR).  

Przypominamy też, że ostatecznie wśród drużyn deklarujących udział w walce o tytuł znajduje się 39 zespołów:

Południe: 1.RC Częstochowa, 2.Igloo Rugby Ruda Śląska, 3.Czarni w Bytomiu, 4.RC Bielsko-Biała, 5.Budowlani Lublin, 6.AZS Rzeszów, 7.RC Sanok, 8.Biało-Czarni Nowy Sącz, 9.RzKS Juvenia Kraków;
Centrum: 1.RC Zduńska Wola, 2.Fabrykanci Pabianice, 3.Gentelmens Łódź, 4.BBRC Łódź, 5.RC Orkan Sochaczew, 6.Budowlani SA Łódź, 7.RC Bełchatów, 8.RC Legia Warszawa, 9.KS Rugby Białystok; 10.AZS AWF UKS Haka Warszawa; 11.RKS Skra Warszawa;
Zachód: 1.Kaskada Szczecin, 2.AZS ZUT Szczecin, 3.Tytan Gniezno, 4.Husar Bolesławiec, 5.Dragons Żmigród, 6.Lokomotywa Wolsztyn, 7.Black Gryffins Świdnica, 8.KS Posnania Poznań, 9.Miedziowi Lubin, 10.Sparta Jarocin; 
Północ: 1.RC Arka Gdynia, 2.RK Unisław, 3.Szarża Grudziądz, 4.RC Lechia Gdańsk, 5.RC Czarni Pruszcz Gdański, 6.Toruński Klub Rugby, 7.MKS Ogniwo Sopot, 8.AZS AWFiS Gdańsk, 9.RK Szczecinek.

Przypominamy o wypełnianiu listy uczestników zgłaszanych do turnieju 7, która jest do pobrania tutaj [kliknij]

Szkolenia licencyjne M i J Zaproszenia na Turnieje Dzieci i Młodzieży

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.233 liczba odwiedzin od
01.01.2014