POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.770.010 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Klubowy Puchar Europy - III-IV runda17.12.2017

 
Za nami dwie kolejne kolejki (07-09.12.2017 i 14-17.12.2017) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy. Gra dwadzieścia zespołów o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów.
 
Grupa 1
Dragons v Enisei-STM 15:0
Newcastle Falcons v Bordeaux-Begles 52:24
Dragons v Newcastle Falcons 25:27
Bordeaux-Begles v Enisei-STM 36:27
Klasyfikacja: 1. Newcastle Falcons (Anglia); 2. Union Bordeaux-Begles (Francja); 3. Newport Gwent Dragons (Walia); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja).
 
Grupa 2
Toulouse v Lyon 30:23
Sale Sharks v Cardiff Blues 24:0
Lyon v Toulouse 21:11
Cardiff Blues v Sale Sharks 14:6
Klasyfikacja: 1. Cardiff Blues (Walia); 2. LOU Rugby Lyon (Francja); 3. Stade Toulousain (Francja); 4. Sale Sharks (Anglia). 
 
Grupa 3
Agen v Pau 21:40
Zebre Rugby Club v Gloucester Rugby 26:33
Pau v Agen 26:12
Gloucester Rugby v Zebre Rugby Club 69:12
Klasyfikacja: 1. Section Paloise Pau (Francja); 2. Gloucester Rugby (Anglia); 3. SU Agen Lot-et-Garonne (Francja); 4. Zebre Rugby (Włochy).
 
Grupa 4
Stade Francais Paris v Krasny Yar 39:24
Edinburgh Rugby v London Irish 50:20
Edinburgh Rugby v Krasny Yar 78:0
London Irish v Stade Francais Paris 20:26
Klasyfikacja: 1. Edinburgh Rugby (Szkocja); 2. Stade Francais Paris (Francja); 3. London Irish (Anglia); 4. Krasny Yar Krasnojarsk (Rosja). 
 
Grupa 5
Worcester Warriors v Oyonnax 35:14
Brive v Connacht Rugby 31:38
Oyonnax v Worcester Warriors 27:20
Connacht Rugby v Brive 55:10
Klasyfikacja: 1. Connacht Rugby (Irlandia); 2. Worcester Warriors (Anglia); 3. CA Brive Rugby (Francja); 4. Oyonnax Rugby (Francja).
 
Olsztyn: To już III Mecz Charytatywny Nowy OZR Warmińsko-Mazurski

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.770.010 liczba odwiedzin od
01.01.2014