POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz na sezon 2014/201504.08.2014

Zgodnie z wcześniejszą informacją [kliknij] jeszcze do 10 sierpnia czekamy na oficjalne zgłoszenia do rozgrywek w sezonie 2014/2015.

Do tego czasu należy też przesłać listę zawodników [kliknij], którzy w rozpoczynającym się niebawem sezonie reprezentować będą barwy poszczególnych klubów.

Na podstawie wstępnych zgłoszeń, uwzględniając plany kadr narodowych przygotowany został kalendarz rozgrywek, który właśnie zamieszczamy.

Kalendarz rozgrywek na sezon 2014/15

JESIEŃ 2014

23-24 sierpnia 2014 r.

I kolejka ekstraligi: Lechia v Juvenia, Pogoń v Posnania, Arka v Orkan, Budowlani SA v Ogniwo

30-31 sierpnia 2014 r.

II kolejka ekstraligi: Juvenia v Ogniwo, Orkan v Budowlani SA, Posnania v Arka, Lechia v Pogoń

6 września 2014 r.

Polska v Szwecja
Turniej Rugby 7 Rumunia

7 września 2014 r.

I kolejka I ligi: Budowlani Lublin v RC Legia Warszawa, Skra Warszawa v Alfa Bydgoszcz, Frogs Warszawa v RC Czarni Pruszcz Gdański

I kolejka II ligi: KS Budowlani Łódź v Chaos Poznań, RC Ruda Śląska v AZS UZ RC Zielona Góra, KS Rugby Wrocław v Biało-Czarni Nowy Sącz

13-14 września 2014 r.

III kolejka ekstraligi: Pogoń v Juvenia, Arka v Lechia, Budowlani SA v Posnania, Ogniwo v Orkan

14 września 2014 r.

1 Turniej Regionalny MPS7

20-21 września 2014 r.

IV kolejka ekstraligi: Juvenia v Orkan, Posnania v Ogniwo, Lechia v Budowlani SA, Pogoń v Arka

II kolejka I ligi: RC Legia Warszawa v RC Czarni Pruszcz Gdański, Alfa Bydgoszcz v Frogs Warszawa, Budowlani Lublin v Skra Warszawa

II kolejka II ligi: Chaos Poznań v Biało-Czarni Nowy Sącz, AZS UZ RC Zielona Góra v KS Rugby Wrocław, KS Budowlani Łódź v RC Ruda Śląska

27-28 września 2014 r.

V kolejka ekstraligi: Arka v Juvenia, Budowlani SA v Pogoń, Ogniwo v Lechia, Orkan v Posnania

III kolejka I ligi: Skra Warszawa v RC Legia Warszawa, Frogs Warszawa v Budowlani Lublin, RC Czarni Pruszcz Gdański v Alfa Bydgoszcz

III kolejka II ligi: RC Ruda Śląska v Chaos Poznań, KS Rugby Wrocław v KS Budowlani Łódź, Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS UZ RC Zielona Góra

Oktoberfest Sevens (Monachium),

4-5 października 2014 r.

VI kolejka ekstraligi: Juvenia v Posnania, Lechia v Orkan, Pogoń v Ogniwo, Arka v Budowlani SA

IV kolejka I ligi: RC Legia Warszawa v Alfa Bydgoszcz, Budowlani Lublin v RC Czarni Pruszcz Gdański, Skra Warszawa v Frogs Warszawa

IV kolejka II ligi: Chaos Poznań v AZS UZ RC Zielona Góra, KS Budowlani Łódź v Biało-Czarni Nowy Sącz, RC Ruda Śląska v KS Rugby Wrocław

11-12 października 2014 r.

VII kolejka ekstraligi: Budowlani SA v Juvenia, Ogniwo v Arka, Orkan v Pogoń, Posnania v Lechia

12 października 2014 r.

2 Turniej Regionalny MPS7

18 października 2014 r.

Polska v Holandia

25 - 26 października 2014 r.

VIII kolejka ekstraligi  (I kolejka po podziale na czwórki – punkty z I rundy gier dzielone są na pół z zaokrągleniem w górę)

V kolejka I ligi: Frogs Warszawa v RC Legia Warszawa, RC Czarni Pruszcz Gdański v Skra Warszawa, Alfa Bydgoszcz v Budowlani Lublin

V kolejka II ligi: KS Rugby Wrocław v Chaos Poznań, Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Ruda Śląska, AZS UZ RC Zielona Góra v KS Budowlani Łódź

2 listopada 2014 r.

IX kolejka ekstraligi

8-9 listopada 2014 r.

X kolejka ekstraligi

VI kolejka I ligi (1-wsza rewanżowa)

VI kolejka II ligi (1-wsza rewanżowa)

11 listopada 2014 .

Turniej Niepodległości Rugby 7

15 listopada 2014 r.

Mołdawia v Polska

Turniej Rugby 7 Kiszyniów (U19)

16 listopada 2014 r.

3 Turniej Regionalny MPS7

22-23 listopada 2014 r.

XI kolejka ekstraligi

29-30 listopada 2014 r.

Termin rezerwowy ekstraligi

WIOSNA 2015

21-22 marca 2015 r.

Termin rezerwowy ekstraligi

28-29 marca 2015 r.

Termin rezerwowy ekstraligi

4 kwietnia 2015 r.

XII kolejka ekstraligi

VII kolejka I ligi

VII kolejka II ligi

11-12 kwietnia 2015 r.

XIII kolejka ekstraligi

12 kwietnia 2015 r.

4 Turniej Regionalny MPS7

18 kwietnia 2015 r.

Belgia v Polska

Turniej międzynarodowy rugby 7

25-26 kwietnia 2015 r.

XIV kolejka ekstraligi

VIII kolejka I ligi

VIII kolejka II ligi

1 maja 2015 r.

Turniej Półfinałowy MPS7

3 maja 2015 r.

Termin rezerwowy ekstraligi (do wykorzystania w przypadku zaległości w rozgrywkach, po uzyskaniu zgody KGID - przepis 48 godzin)

9 maja 2015 r.

Ukraina v Polska

9-10 maja 2015 r.

Turniej międzynarodowy rugby 7

10 maja 2015 r.

1 Turniej O Puchar Regionu (dla drużyn, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego MPS7)

16-17 maja 2015 r.

XV kolejka ekstraligi

IX kolejka I ligi

IX kolejka II ligi

Amsterdam Sevens

23 - 24 maja 2015 r.

Turniej Finałowy MPS7

2 Turniej O Puchar Regionu (dla drużyn, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego MPS7)

30-31 maja 2015 r.

ME rugby 7 Dywizja A (Kobiety)

XVI kolejka ekstraligi

X kolejka I ligi

X kolejka II ligi

6-7 czerwca 2015 r.

ME rugby 7 Dywizja A (M)

1/2 play-off I ligi

Baraż I liga v II liga

13-14 czerwca 2015 r.

XVII kolejka ekstraligi

1/2 play-off I ligi

19 - 24 czerwca 2015 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów

20-21 czerwca 2015 r.

ME rugby 7 Dywizja A (M)

27-28 czerwca 2015 r.

XVIII kolejka ekstraligi

1 mecz finału play-off I ligi

4 -5 lipca 2015 r.

XIX kolejka ekstraligi

2 mecz finału play-off I ligi

11-12 lipca 2015 r.

Mecz finałowy (ekstraliga)

WMOZR organizuje i przyjmuje zapisy na kursy instruktorskie "M" i "J" Mistrzostwa Polski oraz Sopot Beach Rugby
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1