POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 102

10.301.310 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadrowiczki spotkają się w Łodzi 03.02.2014

Na kolejnej konsultacji, mającej na celu bliższe przyjrzenie się szerokiej kadrze narodowej i ocenie aktualnej dyspozycji, spotkają się także rugbistki. Tym razem miejscem akcji będzie Łódź, a dokładnie obiekty KS Budowalnych i OSiR-u „Parkowa”. 
Powołane zawodniczki powinny stawić się w sobotę, 8 lutego do godziny 12:00 w hotelu KS „Budowlani” przy ul. Górniczej 5. Konsultacja zakończy się po 4 jednostkach treningowych, w niedzielę 09 lutego ok. godz. 15:00. Trener kadry prosi o zabezpieczenie sprzętu treningowego, zarówno na boisko, jak i na halę, szczególnie odpowiedniego obuwia na parkiet.
 
Powołania trafiły do następujących zawodniczek:
1.Olga Rolbiecka, Black Roses Posnania Poznań; 2.Aneta Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 3.Monika Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 4.Anna Tkaczuk, Haka Syrenki AWF Warszawa; 5.Paulina Łężak, Haka Syrenki AWF Warszawa; 6.Sylwia Gołda, RC Częstochowa; 7.Marta Hoppe, Warsaw Ladies Frogs; 8.Małgorzata Syrzycka, Warsaw Ladies Frogs; 9.Natalia Majka, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 10.Hanna Maliszewska, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 11.Marta Jarecka, Delia Atomówki Łódź; 12.Patrycja Badowska, Delia Atomówki Łódź; 13.Patrycja Bober, Diablice RC Ruda Śląska; 14.Stella Klinner, Diablice RC Ruda Śląska; 15.Angelika Piekorz, DiabliceRC Ruda Śląska. W rezerwie pozostają: Natalia Kulczyk, Delia Atomówki Łódź, Katarzyna Paszczyk, Black Roses Posnania, Martyna Jastrzębska, Warsaw Ladies Frogs, Izabela Sloma, Haka Syrenki AWF Warszawa, Laura Abucewicz, Mario Ladies Lechia Gdańsk.
Juniorzy wrócili do kraju Męskie 7-mki trenowały w stolicy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 102

10.301.310 liczba odwiedzin od
01.01.2014