POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 72

8.172.903 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadrowiczki spotkają się w Łodzi 03.02.2014

Na kolejnej konsultacji, mającej na celu bliższe przyjrzenie się szerokiej kadrze narodowej i ocenie aktualnej dyspozycji, spotkają się także rugbistki. Tym razem miejscem akcji będzie Łódź, a dokładnie obiekty KS Budowalnych i OSiR-u „Parkowa”. 
Powołane zawodniczki powinny stawić się w sobotę, 8 lutego do godziny 12:00 w hotelu KS „Budowlani” przy ul. Górniczej 5. Konsultacja zakończy się po 4 jednostkach treningowych, w niedzielę 09 lutego ok. godz. 15:00. Trener kadry prosi o zabezpieczenie sprzętu treningowego, zarówno na boisko, jak i na halę, szczególnie odpowiedniego obuwia na parkiet.
 
Powołania trafiły do następujących zawodniczek:
1.Olga Rolbiecka, Black Roses Posnania Poznań; 2.Aneta Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 3.Monika Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 4.Anna Tkaczuk, Haka Syrenki AWF Warszawa; 5.Paulina Łężak, Haka Syrenki AWF Warszawa; 6.Sylwia Gołda, RC Częstochowa; 7.Marta Hoppe, Warsaw Ladies Frogs; 8.Małgorzata Syrzycka, Warsaw Ladies Frogs; 9.Natalia Majka, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 10.Hanna Maliszewska, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 11.Marta Jarecka, Delia Atomówki Łódź; 12.Patrycja Badowska, Delia Atomówki Łódź; 13.Patrycja Bober, Diablice RC Ruda Śląska; 14.Stella Klinner, Diablice RC Ruda Śląska; 15.Angelika Piekorz, DiabliceRC Ruda Śląska. W rezerwie pozostają: Natalia Kulczyk, Delia Atomówki Łódź, Katarzyna Paszczyk, Black Roses Posnania, Martyna Jastrzębska, Warsaw Ladies Frogs, Izabela Sloma, Haka Syrenki AWF Warszawa, Laura Abucewicz, Mario Ladies Lechia Gdańsk.
Juniorzy wrócili do kraju Męskie 7-mki trenowały w stolicy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK w Brisbane Super 7's
Australia, 03.02.2018 - 04.02.2018

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 6% Holandia 7% Mołdawia 4% Polska 17% Portugalia 63% Szwajcaria 4%

Wszystkich głosów 72

8.172.903 liczba odwiedzin od
01.01.2014