POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kadrowiczki spotkają się w Łodzi 03.02.2014

Na kolejnej konsultacji, mającej na celu bliższe przyjrzenie się szerokiej kadrze narodowej i ocenie aktualnej dyspozycji, spotkają się także rugbistki. Tym razem miejscem akcji będzie Łódź, a dokładnie obiekty KS Budowalnych i OSiR-u „Parkowa”. 
Powołane zawodniczki powinny stawić się w sobotę, 8 lutego do godziny 12:00 w hotelu KS „Budowlani” przy ul. Górniczej 5. Konsultacja zakończy się po 4 jednostkach treningowych, w niedzielę 09 lutego ok. godz. 15:00. Trener kadry prosi o zabezpieczenie sprzętu treningowego, zarówno na boisko, jak i na halę, szczególnie odpowiedniego obuwia na parkiet.
 
Powołania trafiły do następujących zawodniczek:
1.Olga Rolbiecka, Black Roses Posnania Poznań; 2.Aneta Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 3.Monika Adamiak, Tygrysice Orkan Sochaczew; 4.Anna Tkaczuk, Haka Syrenki AWF Warszawa; 5.Paulina Łężak, Haka Syrenki AWF Warszawa; 6.Sylwia Gołda, RC Częstochowa; 7.Marta Hoppe, Warsaw Ladies Frogs; 8.Małgorzata Syrzycka, Warsaw Ladies Frogs; 9.Natalia Majka, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 10.Hanna Maliszewska, Mario Ladies Lechia Gdańsk; 11.Marta Jarecka, Delia Atomówki Łódź; 12.Patrycja Badowska, Delia Atomówki Łódź; 13.Patrycja Bober, Diablice RC Ruda Śląska; 14.Stella Klinner, Diablice RC Ruda Śląska; 15.Angelika Piekorz, DiabliceRC Ruda Śląska. W rezerwie pozostają: Natalia Kulczyk, Delia Atomówki Łódź, Katarzyna Paszczyk, Black Roses Posnania, Martyna Jastrzębska, Warsaw Ladies Frogs, Izabela Sloma, Haka Syrenki AWF Warszawa, Laura Abucewicz, Mario Ladies Lechia Gdańsk.
Juniorzy wrócili do kraju Męskie 7-mki trenowały w stolicy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11