POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kadra na ME do lat 1916.10.2014

W środę, 22 października na stadionie Skry spotkają się wyłonieni przez trenera Tomasza Borowskiego kadrowicze, którzy reprezentować będą nasz kraj w Mistrzowstwach Europy do lat 19. Przypominam, że w imprezie obok naszej drużyny zagrają: Gruzja, Portugalia, Hiszpania, Rosja, Rumunia, Belgia i Holandia, a zwycięzca zawodów w Lizbonie poza tytułem uzyska prawo reprezentowania Europy w przyszłorocznych IRB Junior World Rugby Trophy.

Powołani oczekiwani są o godz. 13.00, pół godziny później planowany jest obiad, a o godz. 15.30 pierwszy trening. Do Portugalii polecą:

1. Scherrer Lukas - Pau

2. Kosiorek Daniel - Skra Warszawa

3. Kujawa Łukasz - Budowlani Łódź S.A.

4. Gmitrzuk Arkadiusz - Skra Warszawa

5. Palasik Kamil - Orkan Sochaczew

6. Bartoszewski Artur - Budowlani Lublin

7. Biernacki Rafał - Pogoń Siedlce

8. Kociński Maciej - Budowlan Lódź K.S.

9. Urbaniak Marcin - Budowlani Łódź S.A.

10. Dabkiewicz Radosław - Lechia Gdańsk

11. Kiełsa Patryk - Skra Warszawa

12. Budnik Jakub - Orkan Sochaczew

13. Wiśniewski Piotr - Budowlani Lublin

14. Zalewski Kosma - Posnania

15. Kapustka Wojciech - Posnania

16. Król Łukasz - Skra Warszawa

17. Sierant Bartłomiej - Juvenia Kraków

18. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź S.A.

19. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź K.S.

20. Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot

21. Soczewica Oskar - Posnania

22. Rajewski Przemysław - Pogoń Siedlce

23. Mucha Krzysztof - Skra Warszawa

24. Piłowski Krzysztof - Orkan Sochaczew

25. Kubalewski Bartosz - Posnania

26. Nowicki Jędrzej - Skra Warszawa

oraz Kapustka Tomasz - kierownik, Małożewski Jerzy - lekarz, Nowosz Łukasz - II trener, Borowski Tomasz - trener.

W gronie rezerwowych znaleźli się: Zypper Oskar - Arka Gdynia, Lubisz Wojciech - Budowlania Lublin, Siek Marcin - Skra Warszawa, Budzikowski Michał - Skra Warszawa.

Kadrowicze wylatują z Warszawy w piątek po południu, a pierwszy bardzo ważny mecz z Rosją (zdecyduje, która z drużyn walczyć będzie o miejsca 1-4, a która tylko o miejsca 5-8) rozegra w niedzielę 26 października.

Spotkanie Klubu Orła Białego Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 4
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0