POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.560 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadra na ME7 do lat 1930.04.2014

W dniach 10-11 maja 2014 w Lizbonie o tytuł Mistrza Europy walczyć będą siódemkowe reprezentacje 16 krajów złożone z zawodników do lat 19.
 
Szansę reprezentowania naszego kraju w tej imprezie mają:
Grzegorz Szczepański (Grenoble/Budowlani Lublin); Krystian Pogorzelski (KS Budowlani Łódź/KS Marlin Ozorków); Marcin Urbaniak, Patryk Reksulak (KS Budowlani Łódź); Hugon Noszczyk, Wojciech Kapustka (KS Posnania Poznań); Radosław Dabkiewicz, Kevin Bracik (RC Lechia Gdańsk); Sławosz Hodura (MKS Ogniwo Sopot); Jarosław Michalak (RzKS Juvenia Kraków/wyp. z RC Gorce Raba Niżna); Bartłomiej Sierant (RzKS Juvenia Kraków); Krzysztof Piłowski, Michał Kępa (RC Orkan Sochaczew); Adam Kubisz (RC Biało-Czarni Nowy Sącz); Wojciech Walas (KS BBRC Łódź); Przemysław Rajewski (MKS Pogoń Siedlce).
 
Ostateczny skład zostanie podany na początku przyszłego tygodnia /po I turnieju Mistrzostw Polski Seniorów w rugby 7 (Sochaczew, 1 maja) i kolejce ligowej (4 maja)/. Kadrowicze spotkają się w Warszawie w środę, 7 maja skąd dzień później wylecą do Portugalii.
Podział na grupy w Lizbonie:
grupa A – Francja, Irlandia, Niemcy, Dania;
grupa B – Rosja, Rumunia, Litwa, Łotwa;
grupa C – Belgia, Polska, Monako, Izrael;
grupa D – Włochy, Portugalia, Węgry, Mołdawia.
 
W swym pierwszym występie zagramy z zespołem Monako, następnie naszym rywalem będą zawodnicy z Izraela i na koniec pojedynków grupowych zagramy z Belgami – oby o zwycięstwo i pewny awans do ćwierćfinałów…
Kadra do lat 17 zagra w Heidelbergu MPS7: Lechia blisko kolejnego tytułu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.560 liczba odwiedzin od
01.01.2014