POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.267 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadra do lat 17 zagra w Heidelbergu29.04.2014

W dniach 7-11.05.2014 r. w Heidelbergu (Niemcy) odbędzie się konsultacja Reprezentacji  Polski U17 w rugby (roczniki 1997) wspólnie z reprezentacją Niemiec.
Powołani zawodnicy powinni stawić się w dniu 6 maja (wtorek) do godz. 19.00 w KS Budowlani Łódź przy ul. Górniczej 5.
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
- ważny dowód osobisty lub paszport,
-  sprzęt sportowy na boisko naturalne i sztuczne oraz na halę sportową.
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Zgrupowanie zakończy się przyjazdem do Łodzi w dniu 11.05.2014 r. w godzinach porannych.
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: Aleksandrer Michaus, Paweł Urbaniak, Szymon Witkowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Maciej Kolasa, Aleksander Walczak, Kamil Brzozowski, Paweł Pepliński /RC Ruda Śląska/;
Lechia Gdańsk: Paweł Boczulak, Robert Wójtowicz, Andrzej Szczęsny, Patryk Topór, Mateusz Rymon-Lipiński;
Budowlani Lublin: Bartłomiej Gawroński, Jarosław Wójcik, Marcel Frątczak /Czarni w Bytomiu/;
Orkan Sochaczew: Adrian Jachowicz, Mateusz Popiołek, Oskar Korzeniewski;
Posnania Poznań: Dawid Najdul, Mariusz Adamski, Mateusz Nitschke;
Skra Warszawa: Damian Koszla, Kajetan Maracewicz;
Juvenia Kraków: Konrad Czepiec.
Rezerwa: Dorian Kozłowski – Budowlani Łódź, Bartosz Pustkowski – Budowlani Łódź, Bartłomiej Sadowski – Orkan Sochaczew. Szymon Twardowski – Skra Warszawa, Oskar Chudon – Skra Warszawa, Konrad Paciorek – Skra Warszawa, Daniel Golonka – Budowlani Lublin, Paweł Pieńkowski – Lechia Gdańsk, Przemysław Stryczyński – Lechia Gdańsk.
 
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Krzewicki - trener, Mirosław Żórawski - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji.
Ladies Lechia zwycięskie po raz czwarty Kadra na ME7 do lat 19

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.267 liczba odwiedzin od
01.01.2014