banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kadra U19 przed wyjazdem na ME17.10.2013

Już w najbliższy wtorek, 22 października ostatnie przygotowania do występu w europejskiej elicie do lat 19 rozpoczną nasi młodzi reprezentanci.
 
W Teresinie (i Sochaczewie) w treningach uczestniczyć będą:
Biało-Czarni Nowy Sącz: Jabrocki Piotr, Kubisz Adam;
Budowlani Lublin: Bobruk Jakub, Ćwieka Patryk, Szczepański Grzegorz, Wiśniewski Piotr;
Budowlani Łódź: Liedel Maciej, Stepień Paweł, Urbaniak Łukasz;
Budowlani Łódź SA: Kujawa Łukasz, Wilczyński Maciej;
Czarni Pruszcz Gdański: Bracik Kewin;
Gorce Raba Niżna: Knowa Mariusz, Michalak Jarosław;
Juvenia Kraków: Sierant Bartłomiej;
Lechia Gdańsk: Dabkiewicz Radosław, Olszewski Igor;
Ogniwo Sopot: Gołomb Wojciech, Hodura Sławosz, Krużycki Kacper;
Orkan Sochaczew: Krześniak Marcin, Pawłowski Mateusz, Plichta Dawid, Popławski Miłosz;
Pogoń Siedlce: Panasiuk Maciej;
Posnania Poznań: Gdula Daniel, Noszczyk Hugon, Płotkowiak Przemysław, Wrona Michał;
Skra Warszawa: Kiełsa Patryk.
 
Zbiórka kadrowiczów przewidziana jest 22 października (wtorek) do godziny 11:30 w ośrodku szkoleniowo-hotelowym Leśne Zacisze w Teresinie, Aleja XX-lecia 3.
 
Powołani powinni zabrać ze sobą:
- sprzęt sportowy na boisko,
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (bez aktualnych badań zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do udziału w konsultacji!!!),
- zawodnicy którzy nie ukończyli 18 lat pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na konsultację środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- dokument tożsamości uprawniający do przekroczenia granicy RP.
 
W razie braku możliwości uczestnictwa w akcji powołani proszeni są o pilne poinformowanie o tym fakcie trenera Andrzeja Kozaka, tel. +48 507-676-924.
PP: Lechia z kolejnym trofeum ME U19: o krok od dużej niespodzianki
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0