POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.346.866 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK U18: Powołania na ME w Andorze12.09.2017

 
Powołania na Mistrzostwa Europy Juniorek U18 w Andorze
 
W dniach 18.09-25.09.2017 odbędzie się konsultacja oraz Turniej Mistrzostw Europy Juniorek, który w dniach 23-24.09 zostanie rozegrany w Andorze.
Zbiórka zawodniczek 18.09.2017 do godziny 14:00  w Hostelu Olimp, ul. Rostafińskiego 9, Kraków.
 
Powołania otrzymują:
01. Stawicka Justyna           Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna        Juvenia Kraków
03. Knowa Magdalena          Juvenia Kraków
04. Pamięta Natalia             Orkan Sochaczew
05. Furman Natalia               Posnania Poznań
06. Michalak Paulina            Posnania Poznań
07. Beszterda Sandra           Posnania Poznań
08. Matuszewska Julia         Posnania Poznań
09. Kharlamova Polina          Posnania Poznań
10. Pospieszczyk Nicola      Diablice Ruda Śląska
11. Veneri Cristina               Valsugana Rugby Padova
12. Adamczyk Paulina          Flota Gdynia
 
Kadra:
Trener: Łukasz Kościelniak
II Trener: Arkadiusz Mąkina
Kierownik: Tomasz Plenkowski
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w akcji):

- sprzęt do treningu rugby
- obuwie do treningu i gry na boisku trawiastym 
- dokument tożsamości (dowód lub paszport)
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
Zakończenie akcji w dniu 25.09.2017 powrotem do Polski o godz. 21.00.
 
UWAGA !!!
 W przypadku planowanej nieobecności zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem Łukaszem Kościelniakiem tel. 788 381 535.
 
Łukasz Kościelniak
 
Trener Groenewald zrezygnował z prowadzenia Kadry Oferty organizacji rozgrywek

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 5 25
2 RC Lechia Gdańsk 4 14
3 RC Orkan Sochaczew
6 11
4 RC Arka Gdynia 4 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Ogniwo Sopot 3 15 
3 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
4 OKS Skra Warszawa 6 10 
5 RzKS Juvenia Kraków 6 1

 Wyniki

9.346.866 liczba odwiedzin od
01.01.2014