POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie w Łodzi02.06.2017

 
Zgrupowanie Kadry Kobiet U-18: Łódź 08-11.06.2017 
 
Zbiórka zawodniczek 08.06.2017 do godziny 17.00 w Klubie Sportowym Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5
 
Powołania otrzymują:
01. Sadowska Zuzanna          Arka Rumia
02. Stawicka Justyna              Arka Rumia
03. Ładocha Magdalena        GSZS Nowogrodziec
04. Bancer Wiktoria               GSZS Nowogrodziec
05. Sadowska Zuzanna          Juvenia Kraków
06. Knowa Magdalena           Juvenia Kraków
07. Pamięta Natalia                Orkan Sochaczew
08. Tępczyk Zuzanna             Orkan Sochaczew
09. Furman Natalia                 Posnania Poznań
10. Michalak Paulina              Posnania Poznań
11. Beszterda Sandra            Posnania Poznań
12. Matuszewska Julia            Posnania Poznań
13. Pospieszczyk Nicola         Diablice Ruda Śląska
14. Juszczak Beata                 RC Gorce
15. Marszalik Paulina             RC Gorce
 
W rezerwie pozostają:
1. Madoń Urszula                  KS Rugby Gietrzwałd
2. Kowalczyk Klaudia            KS Rugby Gietrzwałd
3. Kuźma Martyna                 Arka Rumia
4. Nowak Karolina                 GSZS Nowogrodziec
5. Janiec Paulina                  GSZS Nowogrodziec

Zawodniczki muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu):

- strój do treningu na boisku 
- obuwie do treningu na boisku 
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
 
Zakończenie konsultacji w dniu 11.06.2017 o godz. 14:00
UWAGA !!! W przypadku planowanej nieobecnoś́ci zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować́ się z trenerem Łukaszem Koś́cielniakiem tel. 788 381 535.
 
Łukasz Kościelniak
 
7: Reprezentacja odleciała do Moskwy GPS7: W Łodzi zobaczymy najlepszych
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11