POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18: Powołania do Heidelbergu - Aktualizacja24.06.2019

 
Konsultacja Kobiecej Kadry U18 Rugby 7 
Łódź / Heidelberg,  26 czerwca - 1 lipca 2019

Termin: od 26 czerwca do 1 lipca 2019
Miejsce: 
1. Łódź, Hotel Molo, ul. Okopowa, Łódź; obiekty KS Budowlanych, ul. Górnicza 5
2. Heidelberg
 
Lista powołanych zawodniczek:
RzKS Juvenia Kraków
01. Beata Juszczak
02. Paulina Marszalik
KS Posnania Poznań 
03. Klaudia Jankowiak 
04. Wiktoria Bancer
BBRC Łódź 
05. Wiktoria Byrska
06. Wiktoria Majewska
KS Rugby Ruda Śląska 
07. Natalia Gliwińska
KS Budowlani Łódź 
08. Julia Pustkowska
09. Klaudia Biegała
RC Orkan Sochaczew
10. Sandra Klak
GSZS Nowogrodziec
11. Karolina Nowak
KS Rugby Gietrzwałd 
12. Oliwia Zanewiat

Lista rezerwowa:
Wiktoria Buczyńska (RC Orkan Sochaczew)
Zuzanna Juźwicka (KS Budowlani Łódź)
Alicja Jabłońska (KS Rugby Gietrzwałd)
Natalia Fiszer (KS Rugby Gietrzwałd)
 
Sztab szkoleniowy:
- Trener: Christian Hitt
- II Trener: Filip Cackowski
- Fizjoterapeuta: Karolina Mazurek
 
1. Zbiórka zawodników w dniu 26 czerwca 2019 do godziny 18:00 (Hostel Molo, ul. Okopowa 70/106 Łódź) 
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią, jak również obuwie sportowe płaskie,
- zawodniczki, które posiadają ubrania reprezentacyjne: (t-shirty, polo, dress, ortalion itp), oraz do treningu,
- dokument upoważniający do przekraczania granicy w ramach UE i jednocześnie potwierdzający tożsamość,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- karta EKUZ,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie konsultacji w dniu 1 lipca 2019 ok. 8:00 w Łodzi

Ważne:
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność, jak i nieobecność do dnia 18 czerwca br., do godz. 20:00 u trenera Christian Hitt (tel. +44 7500 776744) lub Filipa Cackowskiego (tel. +48 603 619 989)
 
Harmonogram zgrupowania:
Środa - 26.06.2019
Przyjazd wieczorem do 18:00
Trening - 19:00 - boisko 
Kolacja - 21:00
Nocleg
Czwartek - 27.06.2019
Śniadanie - 8:00
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:00
Trening - 14:00  - boisko
Snacks - 15:30
Trening - 17:00  - boisko
Kolacja - 20:00
Nocleg
Piątek - 28.06.2019 
Śniadanie - 6:30/7:00
Wyjazd na turniej do Heilderberg - 7:30 (ok. 12h podróży) 
Przyjazd wieczorem ok 19:30
Kolacja - 23:00
Nocleg
Sobota - 29.06.2019 
Turniej
Niedziela - 30.06.2019 
Turniej
Wyjazd do Polski po turniej ok 20:00 (ok. 12h podróży)
Poniedziałek- 1.07.2019
Przyjazd do Łodzi ok 8:00
Zakończenie zgrupowania
 
Christian Hitt / Filip Cackowski
 
Finały MPK: Dzień drugi Finały MPK: Dzień trzeci
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Scandinavian Open 7's - KNK7
Kopenhaga, 10.08.2019 - 11.08.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1