POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.299.648 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U18: Konsultacja w Będzinie27.02.2018

 
Konsultacja Kadry Narodowej Kobiet U18 w Będzinie
 
W dniach 21-25 lutego br. w Będzinie odbyła się druga w tym roku akcja Kadry Narodowej Kobiet U18. W 4-dniowej konsultacji udział wzięło 16 zawodniczek. 
 
Konsultacja miała na celu realizację założeń taktycznych oraz poprawę organizacji gry ofensywnej i defensywnej oraz doskonalenie stałych fragmentów gry takich jak rozpoczęcie, młyn i aut. Odbyło się 6 jednostek treningowych przeprowadzonych na boisku oraz 4 jednostki zajęć teoretycznych poświęconych na analizę treningów i gier szkoleniowych. 
 
Mimo mało sprzyjających warunków atmosferycznych udało się również rozegrać planowane gry sparingowe z zespołem seniorek Diablic Ruda Śląska. W pierwszym meczu, który zakończył się wynikiem 20:15 dla drużyny z Rudy Śląskiej, kadra wystąpiła w składzie: Veneri, Warzecha, Furman, Kłak, Stawicka (15pkt), Juszczak i Bancer. W drugim meczu wystąpił skład złożony z młodszych zawodniczek, a wynik tym razem na naszą korzyść 20:0. W tym meczu zagrały: Pustkowska, Morus (5pkt), Daszyńska, Marszalik (5pkt), Sadowska (5pkt), Stefanowicz, Nowak (5pkt). 
 
W konsultacji udział wzięły:
01. Stawicka Justyna             Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna         Arka Rumia
03. Stefanowicz Alicja            BBRC Łódź
04. Gliwińska Natalia             Diablice Ruda Śląska
05. Nowak Karolina               GSZS Nowogrodziec
06. Juszczak Beata                Juvenia Kraków
07. Warzecha Karolina          Juvenia Kraków
08. Morus Marta                    Juvenia Kraków
09. Pustkowska Julia             KS Budowlani Łódź
10. Daszyńska Julia               KS Budowlani Łódź
11. Kłak Sandra                     Orkan Sochaczew
12. Eim Karolina                    Orkan Sochaczew
13. Furman Natalia                Posnania Poznań
14. Veneri Cristina                 Posnania Poznań
15. Bancer Wiktoria               Posnania Poznań
16. Marszalik Paulina             RC Gorce Raba Niżna
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Mąkina, Marcin Stencel.
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska.
 
Łukasz Kościelniak
 
I liga: Kalendarz i Regulamin Nowe władze Warszawsko-Mazowieckiego OZR

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.299.648 liczba odwiedzin od
01.01.2014