POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.761.895 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 U16: Powołanie na zgrupowanie do Myślenic25.11.2016


W dniach 01-06 grudnia 2016 w Myślenicach odbędzie się z zgrupowanie Kadry Narodowej Kobiet U16. Zbiórka zawodniczek w dniu 1 grudnia 2016 do godz. 17.00 w Domu Wczasowym „PTTK” w Myślenicach, ul. Zdrojowa 1.
 
Powołania otrzymują:
1. Stawicka Justyna - Arka Rumia
2. Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
3. Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
4. Bancer Wiktoria - GSZS Nowogrodziec
5. Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
6. Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
7. Bednarczyk Adrianna - MKS Pogoń Siedlce
8. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
9. Furman Natalia - Posnania Poznań
10. Orłowska Julia - Posnania Poznań
11. Michalak Paulina - Posnania Poznań
12. Knowa Magdalena - RC Gorce Raba Niżna
13. Warzecha Karolina - RC Gorce Raba Niżna
14. Juszczak Beata - RC Gorce Raba Niżna
15. Marszalik Paulina - UKS Lubień
Rezerwa:
1. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
2. Kuźma Martyna - Arka Rumia
3. Szymańska Izabela - Rugby Tur Chojnice
4. Zakrzewska Patrycja - Rugby Tur Chojnice
5. Wręczycka Aleksandra - Czarni Bytom
6. Gliwińska Natalia - KS Rugby Ruda Śląska
 
Zawodniczki muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu):
- strój do treningu na powietrzu, hali, matach i siłowni (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) 
- obuwie do treningu na boisku sztucznym oraz hali
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- licencję PZR
- strój kąpielowy na basen
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
- pisemna zgoda rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd po 
zakończeniu konsultacji w dniu 06.12.2016 o godz. 13:00.
 
UWAGA !!! W przypadku planowanej nieobecności zawodniczka jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem Łukaszem Kościelniakiem tel. 788-381-535.
 
Łukasz Kościelniak

Nowi instruktorzy MKJ Klasyfikacja Systemu Sportu Młodzieżowego MSiT za 2016

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.761.895 liczba odwiedzin od
01.01.2014