POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 157

8.432.498 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Ossie - Aktualizacja 205.10.2017

 
W dniach 06-08.10.2017 r odbędzie się w Ossie zgrupowanie szerokiej Kadry Narodowej Kobiet Rugby 7.

Aktualizacja 2: W związku z kontuzją odniesioną przez Klaudię Oboza w jej miejsce zostaje powołana Magda Korona z Juvenii Kraków.
 
Aktualizacja: W miejsce Kowalczyk Agnieszki, Paszczyk Katarzyny i Piekorz Angeliki, które nie mogą wziąć udziału w zgrupowaniu powołania otrzymują: Reżka Dominika (AZS AWF Warszawa), Pamięta Natalia (Black Roses Posnania Poznań) i Leśniak Aleksandra (Biało-Zielone Ladies Gdańsk).
 
Powołane zostają następujące zawodniczki:
Abucewicz Laura, Jaszczyszyn Karolina, Klichowska Anna, Kołodziej Julita, Maliszewska Hanna, Mroczyńska Marlena, Pietrzak Monika, Leśniak Aleksandra (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
Pamięta Natalia (Black Roses Posnania Poznań)
Karlińska Kinga, Łuksik Sylwia (Diablice Ruda Śląska)
Gołda Sylwia, Stachura Marta (RC Legia Warszawa)
Drozd Aleksandra, Jarecka Marta, Magda Korona (Juvenia Kraków)
Singel Angelika, Reżka Dominika (AZS AWF Warszawa).
 
W skład kadry wchodzą ponadto:
Urbanowicz Janusz (trener)
Westfeld Dagna (asystent trenera)
Cajzer Robert (fizjoterapeuta)
Kwidziński Piotr (manager)
 
Wszyscy powinni się stawić w piątek 06.10.2017 r do godz. 13:00 w Hotelu Ossa. Zgrupowanie zakończy się w niedzielę w godzinach popołudniowych.
O niemożności uczestniczenia w zgrupowaniu należy niezwłocznie poinformować trenera lub managera kadry.
 
Piotr Kwidziński
manager KNK7
 
Nowy adres ds. licencji SMS Szkoła Gortata rekrutacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 22% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 157

8.432.498 liczba odwiedzin od
01.01.2014