POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.835 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Ossie - Aktualizacja 205.10.2017

 
W dniach 06-08.10.2017 r odbędzie się w Ossie zgrupowanie szerokiej Kadry Narodowej Kobiet Rugby 7.

Aktualizacja 2: W związku z kontuzją odniesioną przez Klaudię Oboza w jej miejsce zostaje powołana Magda Korona z Juvenii Kraków.
 
Aktualizacja: W miejsce Kowalczyk Agnieszki, Paszczyk Katarzyny i Piekorz Angeliki, które nie mogą wziąć udziału w zgrupowaniu powołania otrzymują: Reżka Dominika (AZS AWF Warszawa), Pamięta Natalia (Black Roses Posnania Poznań) i Leśniak Aleksandra (Biało-Zielone Ladies Gdańsk).
 
Powołane zostają następujące zawodniczki:
Abucewicz Laura, Jaszczyszyn Karolina, Klichowska Anna, Kołodziej Julita, Maliszewska Hanna, Mroczyńska Marlena, Pietrzak Monika, Leśniak Aleksandra (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
Pamięta Natalia (Black Roses Posnania Poznań)
Karlińska Kinga, Łuksik Sylwia (Diablice Ruda Śląska)
Gołda Sylwia, Stachura Marta (RC Legia Warszawa)
Drozd Aleksandra, Jarecka Marta, Magda Korona (Juvenia Kraków)
Singel Angelika, Reżka Dominika (AZS AWF Warszawa).
 
W skład kadry wchodzą ponadto:
Urbanowicz Janusz (trener)
Westfeld Dagna (asystent trenera)
Cajzer Robert (fizjoterapeuta)
Kwidziński Piotr (manager)
 
Wszyscy powinni się stawić w piątek 06.10.2017 r do godz. 13:00 w Hotelu Ossa. Zgrupowanie zakończy się w niedzielę w godzinach popołudniowych.
O niemożności uczestniczenia w zgrupowaniu należy niezwłocznie poinformować trenera lub managera kadry.
 
Piotr Kwidziński
manager KNK7
 
Nowy adres ds. licencji SMS Szkoła Gortata rekrutacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.835 liczba odwiedzin od
01.01.2014