banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na III konsultację do Gdańska - Aktualizacja05.02.2019

 
Konsultacja Kadry Narodowej Kobiet Rugby 7
 
Termin: 08-10 lutego 2019
Miejsce: Noclegi - apartamenty w centrum Gdańska
                Treningi - Hala Sportowa, Gdańsk ul. Meissnera 5
 
Lista powołanych zawodniczek:
 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
1. Jaszczyszyn Karolina
2. Klichowska Anna
3. Maliszewska Hanna
4. Nowosz Marta
5. Pamięta Natalia
6. Pietrzak Monika
7. Schuster Julianna
8. Witkowska Sylwia
 
Black Roses Posnania Poznań
9. Kowalczyk Agnieszka
10. Nowacka Maria
11. Furman Natalia
 
Diablice Ruda Śląska
12. Karlińska Kinga
13. Piekorz Angelika
 
AZS AWF Warszawa
14. Singel Angelika
 
Sztab szkoleniowy:
1. Urbanowicz Janusz - trener
2. Buchało Jurij - asystent trenera
3. Cajzer Robert- fizjoterapeuta
4. Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  08.02.2019 r o godz. 19:00 w Hali Sportowej , Gdańsk ul. Meissnera 5
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 10.02.2019 r około południa.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 04.02.2019 r
 
Harmonogram zgrupowania:
08.02 (piątek)
trening
kolacja
09.02 (sobota)
trening
śniadanie
zajęcia teoretyczne
trening
obiad
trening
zajęcia teoretyczne
kolacja
10.02 (niedziela)
śniadanie
trening
zajęcia teoretyczne
obiad
 
Piotr Kwidziński
 
1926: Rugby u nas i zagranicą Rok 2018 w Światowym Rugby, część II
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0