POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.469.467 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy wyjeżdżają do Lille 17.01.2014

Zgodnie z planem przygotowań do rozgrywanych w Wielkopolsce Mistrzostw Europy Juniorów w dniach 27.01-02.02.2014 r. odbędzie się zagraniczne zgrupowanie kadry Polski do lat 18 połączone z dwoma meczami kontrolnymi. Młodzi zawodnicy wyjadą do Lille (Francja). 
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
- ubiór sportowy na boisko naturalne i sztuczne (treningi i mecze),
- obuwie do gry (zawodnicy młyna buty „lanki” i buty z wkrętami metalowymi),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- w przypadku wyjazdu na konsultację po za granicę Polski, niezbędny jest ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
- zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź - 1.Krystian Pogorzelski, 2.Dawid Radwański, 3.Maciej Kociński, 4.Paweł Pepliński, 5.Paweł Urbaniak, 6.Przemysław Serafin, 7.Dominik Nowiński, 8.Marek Miśkiewicz;
Orkan Sochaczew: 9.Michał Kępa, 10.Jakub Młyńczak, 11.Kamil Palasik, 12.Mateusz Plichta, rezerwa: Patryk Przybylski, Damian Szalaj, Daniel Pamięta, Mateusz Popiołek; 
Lechia Gdańsk: 13.Szymon Mrozewski, 14.Karol Skrzypiński, rezerwa: Robert Wójtowicz, Konrad Radliński;
Posnania Poznań: 15.Bartosz Kubalewski, 16.Oskar Soczewica (RC Massy Essone), 17.Mateusz Nitschke, rezerwa: Mariusz Adamski;  
Skra Warszawa: 18.Łukasz Król, 19.Jędrzej Nowicki, rezerwa: Daniel Kosiorek;  
Czarni w Bytomiu: 20.Marcin Gulka, rezerwa: Marcel Frątczak;  
Budowlani Lublin: 21.Maciej Grabowski, 22.Wojciech Lubisz, rezerwa: Daniel Golonka, Jarosław Wójcik;  Juvenia Kraków: 23.Bartłomiej Kozak, rezerwa: Dariusz Janik;
Czarni Pruszcz Gdański: 24.Paweł Gajowniczek;
BBRC Łódź: 25.Jakub Pietrasiak;
Sparta Jarocin: 26.Paweł Adamski;
RC Ruda Śląska: 27.Jakub Mańkowski;
Arka Gdynia: 28.Oscar Zyper.
Kadra szkoleniowa: trener - Krzysztof Okapa, asystent trenera - Karol Czyż, fizjoterapeuta - Robert Cajzer, kierownik reprezentacji - Wiesław Piotrowicz.
 
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698).
 
Plan podróży:
wyjazd - 1.KS Budowlani Lublin, 27.01. godz. 9.00; 2.Warszawa (AWF) 12.00; 3.Sochaczew (RC Orkan) 13.30; 4.Stryków (Sosnowiec) 14.30; 5.Poznań (Dworzec Gł.) 17.30.
Powrót do Polski w niedzielę, 2 lutego w godzinach porannych (planowane przekroczenie granicy).
 
Ruszają przygotowania kadry kobiet Reprezentacyjne siódemki w Warszawie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.469.467 liczba odwiedzin od
01.01.2014