POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Juniorzy KS Budowlani Łódź mistrzami 702.06.2014

Juniorzy KS Budowlani Łódź zwyciężyli w finałowym turnieju Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7 rozegranych w niedzielę na stadionie warszawskiej Skry. W decydującym pojedynku pokonali gospodarzy 43-19.
 
Wyniki:
KS Budowlani Łódź – Czarni w Bytomiu 59:0 (26:0), Posnania Poznań – Budowlani Lublin 7:15 (0:10), Lechia Gdańsk – Skra Warszawa 19:24 (5:14), Orkan Sochaczew – Arka Gdynia 19:17 (12:5), Czarni w Bytomiu – Skra Warszawa 10:22 (5:17), Budowlani Lublin – Arka Gdynia 34:7 (12:7), KS Budowlani Łódź – Lechia Gdańsk 35:14 (21:7), Posnania Poznań – Orkan Sochaczew 26:21 (7:14), Lechia Gdańsk – Czarni w Bytomiu 54:5 (26:0), Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 0:19 (0:14), Skra  Warszawa –KS Budowlani Łódź 19:21 (5:14), Arka Gdynia – Posnania Poznań 0:42 (0:21).
1/2 finału: KS Budowlani Łódź – Posnania Poznań 34:7 (10:7), Budowlani Lublin – Skra Warszawa 12:17 (5:12).
Finały - o VII miejsce: Czarni w Bytomiu – Arka Gdynia 12:28 (12:0); o V miejsce: Lechia Gdańsk – Orkan Sochaczew 38:5 (24:0); o III miejsce: Posnania Poznań – Budowlani Lublin 45:0 (26:0); o I miejsce: KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa 43:19 (19:12).
 
KS Budowlani Łódź – Michał Frontczak, Dominik Plich, Patryk Reksulak, Marcin Urbaniak, Maciej Kociński, Adrian Korszunow, Marek Miśkiewicz, Krystian Pogorzelski, Michał Similski, Damian Jarosz, Konrad Sierociński, Łukasz Kujawa; trener: Przemysław Szyburski.
RKS Skra Warszawa – Krzysztof Mucha, Karol Król, Patryk Kiełsa, Michał Korszla, Jędrzej Nowicki, Michał Dytkiewicz, PAtryk Paciorek, Marcin Siek, Michał Budzikowski, Łukasz Król, Krzysztof Bońkowski, Paweł Wiencław; trener: Kamil Matysiak.
KS Posnania Poznań – Hugon Noszczyk, Wojciech Kapustka, Joachim Mydlak, Kosma Zalewski, Maciej Skwara, Oskar Soczewica, Maksymilian Satel, Bartosz Kubalewski, Hubert Olejnik, Tomasz Świeszczewicz, Dawid Najdul, Mateusz Nitschke; trener: Tomasz Kapustka.
 
/Sędzia główny: Wiesław Piotrowicz/
Dziewczęta SP 29 najlepsze w Lublinie Test mecze siódemek w Pobiedziskach
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11