POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.020.566 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy KS Budowlani Łódź mistrzami 702.06.2014

Juniorzy KS Budowlani Łódź zwyciężyli w finałowym turnieju Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7 rozegranych w niedzielę na stadionie warszawskiej Skry. W decydującym pojedynku pokonali gospodarzy 43-19.
 
Wyniki:
KS Budowlani Łódź – Czarni w Bytomiu 59:0 (26:0), Posnania Poznań – Budowlani Lublin 7:15 (0:10), Lechia Gdańsk – Skra Warszawa 19:24 (5:14), Orkan Sochaczew – Arka Gdynia 19:17 (12:5), Czarni w Bytomiu – Skra Warszawa 10:22 (5:17), Budowlani Lublin – Arka Gdynia 34:7 (12:7), KS Budowlani Łódź – Lechia Gdańsk 35:14 (21:7), Posnania Poznań – Orkan Sochaczew 26:21 (7:14), Lechia Gdańsk – Czarni w Bytomiu 54:5 (26:0), Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 0:19 (0:14), Skra  Warszawa –KS Budowlani Łódź 19:21 (5:14), Arka Gdynia – Posnania Poznań 0:42 (0:21).
1/2 finału: KS Budowlani Łódź – Posnania Poznań 34:7 (10:7), Budowlani Lublin – Skra Warszawa 12:17 (5:12).
Finały - o VII miejsce: Czarni w Bytomiu – Arka Gdynia 12:28 (12:0); o V miejsce: Lechia Gdańsk – Orkan Sochaczew 38:5 (24:0); o III miejsce: Posnania Poznań – Budowlani Lublin 45:0 (26:0); o I miejsce: KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa 43:19 (19:12).
 
KS Budowlani Łódź – Michał Frontczak, Dominik Plich, Patryk Reksulak, Marcin Urbaniak, Maciej Kociński, Adrian Korszunow, Marek Miśkiewicz, Krystian Pogorzelski, Michał Similski, Damian Jarosz, Konrad Sierociński, Łukasz Kujawa; trener: Przemysław Szyburski.
RKS Skra Warszawa – Krzysztof Mucha, Karol Król, Patryk Kiełsa, Michał Korszla, Jędrzej Nowicki, Michał Dytkiewicz, PAtryk Paciorek, Marcin Siek, Michał Budzikowski, Łukasz Król, Krzysztof Bońkowski, Paweł Wiencław; trener: Kamil Matysiak.
KS Posnania Poznań – Hugon Noszczyk, Wojciech Kapustka, Joachim Mydlak, Kosma Zalewski, Maciej Skwara, Oskar Soczewica, Maksymilian Satel, Bartosz Kubalewski, Hubert Olejnik, Tomasz Świeszczewicz, Dawid Najdul, Mateusz Nitschke; trener: Tomasz Kapustka.
 
/Sędzia główny: Wiesław Piotrowicz/
Dziewczęta SP 29 najlepsze w Lublinie Test mecze siódemek w Pobiedziskach

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.020.566 liczba odwiedzin od
01.01.2014