POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.576.646 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Jesień 2016: Puchar Polski i Kadra23.07.2016


Terminarz Puchar Polski Ekstraligi jesień 2016 i kadra Polski seniorów
 
Puchar Polski Ekstraliga 
(system podział na 2 grupy, każdy z każdym z rewanżami + finał)
 
GRUPA A
1. Budowlani Łódź SA
2. Arka Gdynia
3. Pogoń Siedlce
4. Budowlani Lublin
GRUPA B
1. Lechia Gdańsk
2. Ogniwo Sopot
3. Orkan Sochaczew
4. Juvenia Kraków
 
14.08.2016 I finał MP7
 
21.08.2016 II finał MP7
 
27-28.08.2016 (23 - 28.08.2016) Test Mecz Kadra XV
 
3-4.09.2016 Turniej Rugby 7 Sochaczew
 
10-11.09.2016 I kolejka 
GR A
Budowlani Łódź SA - Budowlani Lublin
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
GR B
Lechia Gdańsk - Juvenia Kraków
Ogniwo Sopot - Orkan Sochaczew
 
17-18.09.2016 II kolejka
GR A
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA - Arka Gdynia
GR B
Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
 
24.09.2016 (19-24.09.2016) Polska – Ukraina
 
01-02.10.2016 III kolejka
GR A
Arka Gdynia - Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź SA
GR B
Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków
Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk
 
08-09.10.2016 IV kolejka
GR A
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź SA
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
GR B
Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk
Orkan Sochaczew - Ogniwo Sopot
 
15-16.10.2016 Termin rezerwowy 
Turniej Rugby 7 (Gniezno)
 
22-23.10.2016 V kolejka
GR A
9 Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin
10 Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA
GR B
9 Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków
10 Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
 
29-30.10.2016 VI kolejka
GR A
11 Budowlani Lublin - Arka Gdynia
12 Budowlani Łódź SA - Pogoń Siedlce
GR B
11 Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot
12 Lechia Gdańsk - Orkan Sochaczew
 
05-06.11.2016 termin rezerwowy
 
11.11.2016 (piątek) Finał PP Ekstraligi
 
19.11.2016 – Turniej Rugby 7
 
26.11.2016 (22-26.11.2016) Zgrupowanie kadry XV
 
03-04.12.2016 – Turniej Rugby 7
 
Maciej Sylwester Misiak
Zaproszenie na Warsaw Summer Beach Rugby Festival U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.576.646 liczba odwiedzin od
01.01.2014