POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.810 liczba odwiedzin od
01.01.2014

I liga - Runda X14.05.2016


Zakończył się sezon zasadniczy w I lidze, ostatnia kolejka zmieniła lidera tabeli i ustaliła układ półfinałów, które zostaną rozegrane 21 maja br. razem z meczem o V miejsce. W półfinałach Juvenia Kraków będzie podejmować Legię Warszawa, a Czarni Pruszcz Gdański zagrają z Budowlanymi Lublin. W meczu o V miejsce KS Budowlani Łódź zagrają z KS Rugby Ruda Śląska.

I Liga - runda X - 14.05.2016
 
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź 30:17 (8:10)  /Francois Giroud, Wiesław Piotrowicz/
Punkty Lublin: Oleksii Leshchenko 10 (2pd, 2K), Arkadiusz Gospodarek 5 (P), Jakub Jasiński 5 (P), Bartłomiej Jasiński 5 (P), Piotr Wiśniewski 5 (P). 
Punkty Łódź: Marcin Krześniak 12 (P, 2pd, K),  Artem Hlynka 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Jasiński (Lublin), Sebastian Stolarz, Artem Hlynka, Vitali Zadvirny (Łódź).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Czarni Pruszcz Gdański 31:15 (10:15)  /Maciej Sienkiewicz, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 11 (4pd, K), Artur Fursenko 10 (2P), Marcin Sokołowski 10 (2P).
Punkty Czarni: Paweł Gajowniczek 5 (P), Krzysztof Smoliński 5 (P), Adrian Kostrzewiński 5 (P).
Żółta kartka: Adrian Adamiak (Czarni).
Czerwone kartki: Usaia Navia (Juvenia), Karol Szymanowski (Czarni).
 
KS Rugby Ruda Śląska v RC Legia Warszawa 10:19 (5:14)  /Hubert Bedyński, Janusz Wilk/
Punkty Rugby: Marcin Mucha 5 (P), Vladyslav Kozlov 5 (P).
Punkty Legia: Tomasz Wosiński 10 (2P), Michał Kulicki 5 (P), Daniel Żółkowski 4 (2pd).
 
Tabela, wyniki i najskuteczniejsi [kliknij]
 
Orzeczenie Komisji Odwoławczej Pomorskie powołało kadrę juniorek

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.810 liczba odwiedzin od
01.01.2014