POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.777 liczba odwiedzin od
01.01.2014

I liga: Rozgrywki 2016-201712.08.2016

 
Jak informowaliśmy w newsie z 22.07.2016 [kliknij] Zarząd PZR zatwierdził system rozgrywek seniorów  w rugby w sezonie 2016/2017, który będzie przebiegał na trzech poziomach: Ekstraliga, I Liga i II Liga. Zespoły na wszystkich poziomach rozgrywek rozegrają III rundy. Pierwsza, wstępna to jesień 2016, druga i trzecia odbędzie się w 2017 roku.
 
Poniżej przedstawiamy terminarz Pucharu Polski I ligi czyli rundy wstępnej sezonu 2016/2017. Rozgrywki I ligi będą odbywały się systemem każdy z każdym, a następnie zostaną rozegrane mecze finałowe o I i III miejsce. 
W I lidze zagra pięć zespołów:
1. Skra Warszawa
2. Czarni Pruszcz Gdański
3. KS Budowlani Łódź
4. RC Biało-Czarni Nowy Sącz
5. Arka Rumia
 
14.08 - I finał MPS7 - Gniezno 
21.08 - II finał MPS7 - Sopot
 
3-4.09 - Turniej Rugby 7 - Sochaczew
 
10-11.09 - I kolejka 
Czarni Pruszcz Gdański - Arka Rumia
Budowlani Łódź KS - Biało - Czarni Nowy Sącz
 
17-18.09 - II kolejka
Arka Rumia - KS Budowlani Łódź
Skra Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
 
24.09 (19 - 24.09.2016) - Polska v Ukraina - Lublin
 
1-2.10 - III kolejka
KS Budowlani Łódź - Skra Warszawa
Biało-Czarni Nowy Sącz - Arka Rumia
 
8-9.10 - IV kolejka
Skra Warszawa - Biało-Czarni Nowy Sącz
Czarni Pruszcz Gdański - KS Budowlani Łódź
 
15-16.10 - Turniej Rugby 7 - Gniezno
 
22-23.10 - V kolejka
Biało-Czarni Nowy Sącz - Czarni Pruszcz Gdański
Arka Rumia - Skra Warszawa
 
29-30.10 - termin rezerwowy
 
5-6.11 - Finał I ligi, mecz o 3 miejsce I ligi
 
Maciej Sylwester Misiak

Rugby Europe Trophy: Polska v Ukraina w Lublinie IO: Rugby mężczyzn - Dzień trzeci

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.777 liczba odwiedzin od
01.01.2014