POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 105

10.329.044 liczba odwiedzin od
01.01.2014

IO: Rugby mężczyzn na kanałach TVP07.08.2016

 
We wtorek, 9 sierpnia br. rywalizację na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro rozpoczną panowie, tak jak w przypadku pań turniej potrwa trzy dni. We wtorek zostaną rozegrane mecze eliminacyjne, we środę dokończone eliminacje i rozegrane mecze ćwierćfinałowe, a we czwartek zostaną rozegrane półfinały i finały. 
 
Telewizja Polska pokaże wszystkie mecze w internecie na wirtualnych kanałach www.sport.tvp.pl Rio 2016, godziny transmisji i numery kanałów poniżej. 
 
Wtorek, 9 sierpnia 2016
15.50-18.00: Rio 2016 kanał 03, eiminacje
20.50-00.03: Rio 2016 kanał 12, eliminacje
Środa, 10 sierpnia 2016
15.50-19.05: Rio 2016 kanał 12, eliminacje 
20.50-00.05: Rio 2016 kanał 12, ćwierćfinały
22.55-23.30: TVP Sport, ćwierćfinały
Czwartek, 11 sierpnia 2016
17.20-20.35: Rio 2016 kanał 03, półfinały
22.20-01.05: Rio 2016 kanał 04, finały
23.15-01.00: TVP Sport, mecz o III miejsce i finał
 
Grupa A
09.08 USA v Argentyna
09.08 Fiji v Brazylia
09.08 USA v Brazylia
09.08 Fiji v Argentyna
10.08 Argentyna v Brazylia
10.08 Fiji v USA
 
Grupa B
09.08 Australia v Francja
09.08 Południowa Afryka v Hiszpania
09.08 Australia v Hiszpania
09.08 Południowa Afryka v Francja
10.08 Francja v Hiszpania
10.08 Południowa Afryka v Australia
 
Grupa C
09.08 Wielka Brytania v Kenia
09.08 Nowa Zelandia v Japonia
09.08 Wielka Brytania v Japonia
09.08 Nowa Zelandia v Kenia
10.08 Kenia v Japonia
10.08 Nowa Zelandia v Wielka Brytania
 
U16: Powołania do Zakopanego Weekend z rugby 12-14.08.2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 105

10.329.044 liczba odwiedzin od
01.01.2014