POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.301.861 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - runda IV05.10.2014

W meczu na szczycie Czarni Pruszcz Gdański pokonali Biało-Czarnych Nowy Sącz 43:17 obejmując pozycję lidera. Ruda Śląska nie zwalnia tempa, kolejna wysoka wygrana (tym razem 91:0 z Rugby Wrocław) poprawiła bilans tego zespołu w tabeli, ma najwięcej punktów zdobytych i najmniej straconych. Z pierwszego zwycięstwa mogli się cieszyć rugbiści Chaosu, wygrali z AZS UZ Zielona Góra 24:16. 
 
Runda IV – 04.10.2014
 
KS Rugby Ruda Śląska v KS Rugby Wrocław 91:0 (43:0)  /Janusz Wilk/
Punkty Ruda Śląska: Krzysztof Płusa 26 (P, 8pd, K), Dominik Bryński 15 (3P), Michał Jurczyński 10 (2P), Rafał Szachowski 10 (2P), Jakub Markowski 5 (P), Patryk Maniecki 5 (P), Dawid Markowski 5 (P), Paweł Sigula 5 (P), Krzysztof Tokarski 5 (P), Krzysztof Jopert 5 (P).
 
Runda IV – 05.10.2014
 
RC Czarni Pruszcz Gdański v Biało-Czarni Nowy Sącz 43:17 (36:12)  /Dariusz Marciniak/ 
Punkty Czarni: Adrian Adamiak 23 (3P, 4pd), Piotr Orzłowski 15 (3P), Tomasz Zajkowski 5 (P).
Punkty Biało-Czarni: Michał Żygłowicz 10 (2P),  Dariusz Janik 5 (P), Tomasz Goliński 2 (pd).
Żółte kartki: Adrian Kostrzewiński, Kacper Rybka i Rafał Bałachowski (wszyscy Czarni); Kamil Radzik (Biało-Czarni).
 
Chaos Poznań v AZS UZ RC Zielona Góra 24:16 (7:11)  /Grzegorz Piaskowski/ 
Punkty Chaos: Arkadiusz Białachowski 10 (2P), Bartłomiej Karliński 5 (P), Jacek Biskupski 5 (P), Bartosz Włodarek 4 (2pd).
Punkty AZS: Michał Kopczyński 6 (2K), Oskar Dziok 5 (P), Kamil Macur 5 (P).
Żółta kartka: Oskar Górski (Chaos).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Mistrzostwa Polski Kobiet II I liga - runda IV

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.301.861 liczba odwiedzin od
01.01.2014