banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga - runda III28.09.2014

Biało-Czarni Nowy Sącz wygrali kolejny mecz z bonusem i prowadzą w tabeli z kompletem punktów, tylko jeden punkt mniej mają Czarni Pruszcz Gdański, a na koncie również komplet zwycięstw. W Rudzie Śląskiej już drugi raz w tym sezonie wygrana gospodarzy setką punktów, tym razem “ofiarą” padł poznański Chaos. Za tydzień, w IV kolejce Czarni będą podejmować Biało-Czarnych w meczu, który być może zadecyduje o układzie tabeli na zakończenie rundy jesiennej.
 
Runda III – 27.09.2014
 
KS Rugby Wrocław v RC Czarni Pruszcz Gdański 7:55 (0:31)  /Hubert Bedyński/
Punkty Wrocław: Paweł Duda 5 (P), Bartosz Herlander 2 (pd).
Punkty Czarni: Adrian Kostrzewiński 15 (3P), Karol Lipski 12 (2P, pd), Wojciech Wójcik 10 (2P), Adrian Adamiak 8 (4pd), Patryk Kościelniak 5 (P), Krzysztof Lechmyc 5 (P).
Żółta kartka: Daniel Skonieczny (Czarni).
 
Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS UZ RC Zielona Góra 51:29 (26:19)  /Mirosław Janeczko/
Punkty Biało-Czarni: Marcin Siemaszko 15 (3P), Tomasz Goliński 11 (4pd, K), Michał Żygłowicz 10 (2P), Dominik Słaby 5 (P), Marcin Olszewski 5 (P), Kamil Radzik 5 (P).
Punkty AZS: Filip Wielgosz 10 (2P), Przemysław Kindra 5 (P), Oskar Dziok 5 (P), Wojciech Szeliga 5 (P), Paweł Szewczyk 4 (2pd).
Żółte kartki: Szymon Dziedzic (Nowy Sącz), Marcin Kopczyński (AZS).
 
Runda III – 28.09.2014
 
KS Rugby Ruda Śląska v Chaos Poznań 112:6 (50:3)  /Damian Wolsza/
Punkty Ruda Śląska: Krzysztof Płusa 32 (2P, 11pd), Dominik Bryński 20 (4P), Mateusz Magner 15 (3P), Marcel Frątczak 5 (P), Krzysztof Jopert 5 (P), Tomasz Wojanowski 5 (P), Patryk Maniecki 5 (P), Dawid Mańkowski 5 (P), Marcin Greinert 5 (P), Michał Jurczyński 5 (P), Adam Mazella 5 (P), Jan Klyszcz 5 (P). 
Punkty Chaos: Mateusz Płowens 6 (2K).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Repasaże: Pierwszy mecz dla Rosji I liga - runda III
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0