POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.427 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda I - Kolejka V cd29.05.2017

 
27-28.05.2017- II liga - Runda I - Kolejka V
 
Gr. Wschodnia
 
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 33:19 (14:12)  /Francois Giroud/
Punkty Legia: Jakub Słowik 5 (P), Łukasz Zimny 5 (P), Danny Garcia Abuja 5 (P), Daniel Żółkowski 4 (2pd).
Punkty AZS AWF: Patrick Steindl 10 (2P), Mateusz Kocoń 8 (4pd), Michał Rosiak 5 (P), Sebastian Sosnowski 5 (P), Guillaume Leroux 5 (P).
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 13:84 (5:35)  /Dariusz Reks/
Punkty Mazovia: Kornel Wereda 5 (P), Sebastian Jaworski 5 (P),  Arkadiusz Głuchowski 3 (K).
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 44 (4P, 12pd), Artur Sulima 10 (2P), Paweł Gąsowski 5 (P), Krzysztof Murawko 5 (P), Mateusz Perzyna 5 (P), Artur Lubecki 5 (P), Mikołaj Kwiatkowski 5 (P), Piotr Sydow 5 (P).
Żółta kartka: Łukasz Radulski (Białystok).
 
Gr. Zachodnia
 
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:15 (0:5)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Chaos: Krystian Błażejczyk 5 (P), Zbigniew Nowak 5 (P), Bartłomiej Karliński 2 (pd).
Punkty Sparta: Błażej Kalinowski 5 (P), Łukasz Banasiak 5 (P), Krzysztof Ermanowicz 5 (P).
Żółta kartka: Mateusz Komorniczak (Sparta).
 
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 43:14 (14:14)  /Łukasz Jasiński/
Punkty Rumia: Mateusz Bartkowiak 13 (P, 4pd), Dariusz Rohde 5 (P), Mariusz Wincenciak 5 (P), Łukasz Prabucki 5 (P), Przemysław Rynkiewicz 5 (P), Robert Liberadzki 5 (P).
Punkty Alfa: Paweł Pieńczewski 9 (P, 2pd), Tomasz Zieliński 5 (P).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zmarł Łukasz Wodziński MPS7: IV Turniej w Gdańsku

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.427 liczba odwiedzin od
01.01.2014