POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.185 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda I - Kolejka IV15.05.2017

 
13-14.05.2017 - II liga - Runda I - Kolejka IV
 
Gr. Wschodnia
 
Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa 6:35 (6:15)  /Dariusz Reks/
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 6 (2K).
Punkty AZS: Mateusz Kocoń 15 (P, 2pd, 2K), Grzegorz Skowroński 5 (P), Sławomir Kuligowski 5 (P), Adam Bremer 5 (P), Romanowski 5 (P). 
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa (przełożony na 25.06.2017)
 
Gr. Zachodnia
 
Chaos Poznań v Arka Rumia 12:72 (12:31)  /Mariusz Kasperek/
Punkty Chaos: Jakub Frąszczak 12 (2P, pd).
Punkty Arka: Mateusz Bartkowiak 17 (1P, 6pd), Paweł Nowak 15 (3P), Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Łukasz Prabucki 10 (2P), Przemysław Rynkiewicz 10 (2P), Krzysztof Bogdanis 5 (1P), Piotr Linda 5 (1P).
 
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 36:17 (12:05)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Sparta: Konrad Gałczyński 15 (3P), Kacper Włodarek 6 (3pd), Michał Soliński 5 (P), Łukasz Bobek 5 (P), Daniel Jaworski 5 (P), 
Punkty Alfa: Tomasz Zieliński 10 (2P), Sebastian Misiuna 5 (P), Paweł Pieńczewski 2 (pd).
Żółta kartka: Paweł Pieńczewski (Alfa).
 
Gr. Południowa
 
Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Częstochowa 50:14 (26:7)  /Andrzej Pantoł/
Punkty Biało-Czarni: Dariusz Janik 10 (5pd), Damian Zając 10 (2P), Marcin Olszewski 10 (2P), Piotr Jabrocki 5 (P), Grzegorz Goliński 5 (P), Michał Żygłowicz 5 (P), Przemysław Filar 5 (P).
Punkty RCC: Michał Krzypkowski 5 (P), Krzysztof Gola 5 (P), Daniel Królak 4 (2pd).
 
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska 16:36 (13:24)  /Janusz Wilk/
Punkty Miedziowi: Mariusz Ryniec 11 (pd, 2K, DG), Michael Sthefanitsa 5 (P).
Punkty Rugby: Krzysztof Skubik 11 (P, 3pd), Rafał Szacikowski 10 (2P), Dawid Mańkowski 5 (P), Paweł Marzec 5 (P), Marcel Frątczak 5 (P).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

WRSS: Paryż 7' KNK7: Powołania na Amsterdam 7's

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.185 liczba odwiedzin od
01.01.2014