POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 102

10.301.609 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda I - Kolejka II09.04.2017

 
08-09.04.2017 - II liga - Runda I - Kolejka II
 
Gr. Wschodnia
 
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 25:12 (15:0)  /Aneta Bejm/
Punkty AZS AWF: Jan Cal 5 (P), Guillaume Leroux 5 (P), Michał Rosiak 5 (P), Miłosz Kasiński 5 (P), Mateusz Kocoń 5 (pd, K).
Punkty Legia: Daniel Szczepaniak 5 (P), Jan Bukowski 5 (P), Daniel Żółkowski 2 (pd).
Żółte kartki: Sebastian Szymański, Michał Rosiak (obaj AZS AWF), Łukasz Miśkiewicz, Daniel Żółkowski (obaj Legia).
 
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 69:3 (38:3)  /Dariusz Reks/
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 14 (7pd), Wojciech Twarowski 10 (2P), Patryk Ostrokołowicz 10 (2P), Michał Praczuk 5 (P), Karol Tomulewicz 5 (P), Krzysztof Murawko 5 (P), Piotr Sydow 5 (P), Artur Sulima 5 (P), Mikołaj Kwiatkowski 5 (P), Mateusz Perzyna 5 (P).
Punkty Mazovia: Mariusz Głozak 3 (K).
Żółta kartka: Sebastian Jaworski (Mazovia).
 
Gr. Zachodnia
 
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 22:55 (0:31)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Alfa: Leszek Komoń 12 (2P, pd), Szymon Krause 5 (P), Cameron Tramplin 5 (P).
Punkty Arka: Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Konrad Chromiński 10 (2P), Mateusz Bartkowiak 10 (5pd), Wiesław Woronko 5 (P), Łukasz Prabucki 5 (P), Adam Idzi 5 (P), Tomasz Koniarski 5 (P), Michał Obrycki 5 (P). 
Żółte kartki: Sebastian Misiuna (Alfa), Paweł Grzenkowicz (Arka).
 
Sparta Jarocin v Chaos Poznań 50:0 (10:0)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Sparta: Kacper Włodarek (6pd, K), Błażej Kalinowski 5 (P), Sebastian Jakubiak 5 (P), Maciej Żarczyński 5 (P), Bartosz Włodarek 5 (P), Konrad Gałczyński 5 (P), Łukasz Banasiak 5 (P), Jacek Dzikowski 5 (P). 
 
Gr. Południowa
 
Biało-Czarni Nowy Sącz v Miedziowi Lubin 48:5 (24:0)  /Janusz Wilk/
Punkty Biało-Czarni: Michał Żygłowicz 15 (3P), Artur Stawiarski 10 (2P), Grzegorz Goliński 10 (2P), Dariusz Janik 8 (4pd), Piotr Opoka 5 (P).
Punkty Miedziowi: Michał Czarny 5 (P).
Żółta kartka: Michael Sthefanitsa (Miedziowi).
 
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 17:22 (5:5)  /Grzegorz Piaskowski/
Punkty Wataha: Filip Fleury 10 (2P), Jakub Siuba 5 (P), Krystian Goluda 2 (pd).
Punkty Ruda Śląska: Marcin Mucha 5 (P), Dominik Bryński 5 (P), Mateusz Zabiegała 5 (P), Marcel Frątczak 5 (P), Mateusz Magner 2 (pd).
Żółta kartka: Mateusz Lentowczyk (Wataha).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
RET: Polska "o włos" lepsza od Holandii RET: Polska po meczu walki pokonuje Holandię

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 102

10.301.609 liczba odwiedzin od
01.01.2014