POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.910 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda I - Kolejka I02.04.2017


01-02.04.2017 - II liga - Runda I - Kolejka I
 
Gr. Wschodnia
 
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 52:21 (31:14)  /Hubert Bedyński/
Punkty AZS AWF: Miłosz Kasiński 15 (3P), Mateusz Kocoń 12 (6pd), Wojciech Szonecki 5 (P), Guillaume Leroux 5 (P), Adam Bremer 5 (P), Patrick Steindl 5 (P), Mateusz Jamroz 5 (P).
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 11 (P, 3pd), Artur Sulima 10 (2P).
Żółte kartki: Sebastian Sosnowski (AZS AWF), Piotr Sudof (Białystok).
 
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki 88:3 (38:0)  /Dariusz Reks/
Punkty Legia: Daniel Żółkowski 19 (P, 7pd), Daniel Szczepański 12 (2P, pd), Michał Pazio 10 (2P), Łukasz Miśkiewicz 10 (2P), Jakub Słowik 5 (P), Wojciech Grygułło 5 (P), Daniel Gajda 5 (P), Michał Kulicki 5 (P), Jan Bukowski 5 (P), Michał Kisiel 5 (P), Maciej Wołczyński 5 (P), Wojciech Borys 2 (pd). 
Punkty Mazovia: Mariusz Głozak 3 (K).
Żółta kartka: Jan Bukowski (Legia).
 
Gr. Zachodnia
 
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin 19:15 (7:15)  /Michał Rogowski/
Punkty Alfa: Kamil Dąbrowski 10 (2P), Szymon Krause 5 (P), Paweł Pieńczewski 4 (2pd).
Punkty Sparta: Daniel Jaworski 5 (P), Michał Soliński 5 (P), Bartosz Włodarek 5 (P).
Żółta kartka: Piotr Matiaszek (Alfa).
 
Arka Rumia v Chaos Poznań 48:0 (17:0)  /Mariusz Kasperek/
Punkty Arka: Mateusz Bartkowiak 13 (P, 4pd), Wiesław Woronko 10 (2P), Przemysłach Rynkiewicz 5 (P), Paweł Grzenkowicz 5 (P), Robert Jaskulski 5 (P), Krzysztof Bogdanis 5 (P), Konrad Chromiński 5 (P).
Żółte kartki: Tomasz Kowiarski, Krzysztof Bogdanis (obaj Arka), Mateusz Sawicki (Chaos).
 
Gr. Południowa
 
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 46:12 (29:0)  /Janusz Wilk/
Punkty Ruda Śląska: Mateusz Zabiegała 15 (3P), Dominik Bryński 11 (P, 3pd), Paweł Pepliński 10 (2P), Marcin Mucha 5 (P), Jakub Krupiński 5 (P).
Punkty Częstochowa: Michał Krzypkowski 10 (2P), Daniel Królak 2 (pd).
Żółte kartki: Kamil Karcz, Mateusz Magner (obaj Ruda Śląska).
 
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra 17:18 (14:12)  /Grzegorz Piaskowski/
Punkty Miedziowi: Jakub Lisiewski 13 (2P, K), Michael Sthefanitsa 4 (2pd).
Punkty Wataha: Krystian Goluda 13 (P, pd, 2K), Przemysław Kindra 5 (P).
Żółte kartki: Tomasz Nimczyk, Dariusz Kluczyński (obaj Miedziowi).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka II Klubowy Puchar Europy 1/4

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.910 liczba odwiedzin od
01.01.2014