POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga - Runda II - Kolejka III24.09.2017

 
23-24.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka III
 
O I miejsce
Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 75:0 (53:0)  /Łukasz Jasiński/
Punkty Arka: Daniel Sulej 10 (2P), Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Mateusz Bartkowiak 10 (5pd), Dariusz Rohde 5 (P), Krzysztof Bogdanis 5 (P), Jakub Smoliński 5 (P), Łukasz Prabucki 5 (P), Konrad Chromiński 5 (P), Krzysztof Szpak 5 (P), Wiesław Woronko 5 (P), Karol Bela 5 (P), Przemysław Rynkiewicz 5 (P). 
Żółta kartka: Mateusz Bartkowiak (Arka).
 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:22 (12:5)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 10 (2P), Sebastian Jakubiak 5 (P), Kacper Włodarek 4 (2pd).
Punkty Wataha: Przemysław Kindra 5 (P), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Paweł Prokopowicz 5 (P), Patryk Dziok 2 (pd).
 
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa 93:27 (56:12)  /Dominik Jastrzębski/
Punkty Alfa: Szymon Krause 20 (4P), Marcin Dankowski 16 (8pd), Jakub Janecki 15 (3P), Leszek Komoń 10 (2P), Marcin Pawłowski 10 (2P), Dawid Wełnicki 7 (P, pd), Jakub Nowacki 5 (P), Sebastian Misiuna 5 (P), Piotr Matiaszek 5 (P). 
Punkty RCC: Dawid Dróżdż 10 (2P), Michał Krzypkowski 7 (P, pd), Mateusz Nowak 5 (P), Mariusz Kapica 5 (P).
 
O X miejsce
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 13:10 (8:10)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Chaos: Przemysław Przybyła 5 (P), Paweł Gołacki 5 (P), Rafał Słomiński 3 (K).
Punkty Miedziowi: Łukasz Jaszowski 5 (P), Michał Sthefanitsa 5 (pd, DG).
Żółte kartki: Łukasz Jaszowski, Damian Kluczyński (obaj Miedziowi).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 1 KNK7 U18: ME w Andorze - Dzień 2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11