POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

9.998.525 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda II - Kolejka II18.09.2017

 
16-17.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka II
 
O I miejsce
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 15:28 (10:15)  /Adrian Pawlik/ 
Punkty Ruda Śląska: Artur Stankiewicz 5 (P), Krzysztof Jopert 5 (P), Mateusz Zabiegała 5 (P).
Punkty AZS: M. Kocoń 8 (pd, 2K), Miłosz Kasiński 5 (P), D. Żółkowski 5 (P), L. Kaźmierczak 5 (P), K. Romański 5 (P).
Żółte kartki: Marcin Mucha (Ruda Śląska), Miłosz Kasiński (AZS).
 
O IV miejsce
Wataha Zielona Góra v Legia Warszawa 62:17 (36:0)  /Hubert Bedyński/
Punkty Wataha: Przemysław Kindra 15 (3P), Filip Fleury 15 (3P), Patryk Dziok 10 (5pd), Mateusz Lentowczyk 5 (P), Oskar Dziok 5 (P), Dominik Jędrzejak 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Dariusz Krause 2 (pd).
Punkty Legia: Mariusz Głozak 5 (P), Adam Wojtacki 5 (P), Krzysztof Kucharski 5 (P), Daniel Szczepaniak 2 (pd). 
 
O VII miejsce
RC Częstochowa v RC Białystok 24:31 (7:14)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Częstochowa: Dawid Dróżdż 5 (P), Grzegorz Szopiok 5 (P), Mateusz Nowak 5 (P), Michał Krzypkowski 5 (P), Daniel Królak 4 (2pd).
Punkty Białystok: Mateusz Perzyna 20 (4P), Dariusz Kołban 5 (P), Sebastian Śliwowski 4 (2pd), Adam Litwińczak 2 (pd).
Żółte kartki: Mateusz Nowak (Częstochowa), Piotr Sydow, Yakeni Zhodzik (obaj Białystok).
 
O X miejsce
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki - mecz odwołany, decyzję podejmie KGiD 
 
PPR7: I turniej w Bolesławcu Siedlce: 4 Europejski Festiwal EVRA

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

9.998.525 liczba odwiedzin od
01.01.2014