POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.295.157 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Kolejka V11.06.2018

 
09.06.2018 - II liga - Kolejka V
 
Chaos Poznań v Unia Brześć/Terespol 29:35 (15:14)  /Grzegorz Piaskowski/
Punkty Chaos: Hubert Liskowiak 10 (2P), Rafał Słomiński 9 (P, 2pd), Filip Kopczyński 5 (P), Maciej Brodzik 5 (P).
Punkty Unia: Aleh Khilko 30 (4P, 5pd), Viltar Bryshtseli 5 (P).
 
Miedziowi Lubin v Rugby Białystok 21:8 (14:8)  /Janusz Wilk/
Punkty Miedziowi: Michael Sthefanitsa 11 (pd, 3K), Łukasz Jaszowski 5 (P), Tomasz Nimczyk 5 (P).
Punkty Białystok: Piotr Vykpish 5 (P), Sebastian Śliwowski 3 (K). 
Żółte kartki: Łukasz Jaszowski (Miedziowi), Mikołaj Kwiatkowski, Maciej Ładny, Adrian Awdziej (wszyscy Białystok). 
 
10.06.2018 - II liga - Kolejka V
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz 10:48 (3:38)  /Dariusz Reks/
Punkty Mazovia: Arkadiusz Głuchowski 10 (P, pd, K).
Punkty Alfa: Leszek Komoń 15 (3P), Szymon Krause 10 (2P), Marcin Dankowski 8 (4pd), Paweł Pieńczewski 5 (P), Aleksander Kawałek 5 (P), Jakub Janecki 5 (P), 
Żółte kartki: Łukasz Roszczyk, Aleksander Kawałek (obaj Alfa).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

WRSS: Paris 7’s PPJ XV: Zaproszenie na półfinały

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.295.157 liczba odwiedzin od
01.01.2014