banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.801.113 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II Turniej Grand Prix Juniorów 716.04.2018

 
II Turniej Grand Prix Juniorów w Rugby 7 odbył się w niedzielę, 15 kwietnia br. w Warszawie na obiektach OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11.
 
Eliminacje
       Orkan - Białystok        65:0
       Juvenia - Husar          36:0
       Legia - Ogniwo             0:5
       KSB - Lublin               19:19
       Białystok - Ogniwo       0:36   
       Lublin - Husar             35:0
       Orkan - Legia              38:0
       Juvenia - KSB              37:0
       Legia - Białystok         29:14
       KSB - Husar                29:7
       Ogniwo - Orkan            5:27
       Lublin - Juvenia            3:24
Grupa A: 1.Orkan Sochaczew; 2.Ogniwo Sopot; 3.Legia Warszawa; 4.Rugby Białystok
Grupa B: 1.Juvenia Kraków; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Budowlani Łódź; 4.Husar Bolesławiec
 
Półfinały
       Białystok - KSB                 14:17
       Legia - Husar                     32:7
       Ogniwo - Juvenia                0:35
       Orkan - Lublin                    40:0      
Finały
      o VII m       Białystok - Husar       14:17   
      o V m         Legia - KSB               29:0 
      o III m        Ogniwo - Lublin         12:17   
      o I m          Juvenia - Orkan        22:12   
           
Klasyfikacja końcowa:          
1.Juvenia Szkoła Gortata Kraków           28+12= 40 pkt
2.Orkan Sochaczew                                26+12= 38 pkt
3.Budowlani Lublin                                  24+11=  35 pkt
4.Ogniwo Sopot                                      22+11=  33 pkt
5.Legia Warszawa                                  20+12=  32 pkt
6.KS Budowlani Łódź                              18+10=  28 pkt
7.Husar Bolesławiec                               16+11=  27 pkt
8.Rugby Białystok                                   14+10= 24 pkt
 
Klasyfikacja o II turniejach:
1.Orkan Sochaczew                                 78 pkt
2.Juvenia Szkoła Gortata Kraków             77 pkt
3.Legia Warszawa                                    66 pkt           
4.Budowlani Lublin                                   64 pkt
5.Ogniwo Sopot                                       64 pkt
6.KS Budowlani Łódź                               63 pkt
7.Husar Bolesławiec                                 53 pkt
8.Rugby Białystok                                    50 pkt
 
Ireneusz Pietrak
 
Wrocław: Szkolenie Level 1 World Rugby II Turniej Grand Prix Kadetów 7
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.801.113 liczba odwiedzin od
01.01.2014