POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Gdańska konferencja w sprawach sportu02.04.2014

W piątek, 11 kwietnia o godzinie 10:00 w Auli Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się konferencja „Sport w Nowych Wieloletnich Ramach Finansowych” organizowana przez Posła do Parlamentu Europejskiego i Prezesa naszego Związku Jana Kozłowskiego oraz Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Konferencja będzie poświęcona możliwościom wspierania i promocji sportu, zarówno wyczynowego jak i masowego, promocji zdrowia, wyrównywaniu szans dzieci i młodzieży, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz nowym możliwościom wspierania tych działań, jakie otwiera perspektywa finansowa na lata 2014-2020. Uczestnicy konferencji podejmą też debatę na temat popularyzacji programów i polityk UE w zakresie sportu.
 
Druga część konferencji będzie poświęcona praktycznym wskazówkom dla potencjalnych beneficjentów projektów unijnych zarządzanych z poziomu krajowego, regionalnego i europejskiego.
 
Mówcami podczas konferencji będą przedstawiciele ministerstw: Pracy i Polityki Społecznej, Infrastruktury i Rozwoju oraz Sportu, a także przedstawiciele organizacji sportowej. Minister Sportu Andrzej Biernat objął konferencję honorowym patronatem. Przedstawiciel Komisji Europejskiej zapozna uczestników z możliwościami ubiegania się o środki unijne na finansowanie projektów sportowych oraz poda konkretne porady, jak przygotować dobrą aplikację.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.jankozlowski.pl. Zapisy trwają do 10 kwietnia.
 
Wracamy na ligowe boiska! Terminarze eliminacji OOM i MPJ
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 MKS Pogoń Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0