POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Gardenia - nowy sponsor PZR!16.07.2015


Prezes Polskiego Związku Rugby Krzysztof Liedel i prezes Gardenia Sport Sp. z o.o. Tomasz Bernat podpisali w ubiegłym tygodniu w warszawskim hotelu Mariott w restauracji Champions umowę, dzięki której Polski Związek Rugby zyskał nowego sponsora! Umowa obowiązuje do końca roku, z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.


- Szczegóły finansowe są objęte klauzulą tajności. Mogę jednak zdradzić, że jest to umowa finansowa, dzięki niej na konto Polskiego Związku Rugby co miesiąc będzie wpływać określona suma pieniędzy. Gardenia Sport dołącza do grona takich naszych sponsorów, jak Lotos i PolBrokers. Środki pozyskane z umowy posłużą wsparciu kolejnych akcji reprezentacji Polski i działań promujących nasze rugby – mówi prezes PZR, Krzysztof Liedel.


- Nasza firma od lat specjalizuje się w budowie boisk i stadionów. Mamy na koncie bardzo wiele realizacji. Wykonujemy nawierzchnie naturalne i sztuczne. Kibice rugby i zawodnicy już niedługo będą mogli poznać jedną z naszych najnowszych realizacji – tj. nowy stadion Ogniwa. Nie ukrywam, że mamy ambicje, by to nasze nawierzchnie znalazły się na kolejnych stadionach do rugby, które będą budowane w Polsce. Jesteśmy przygotowani, by dostarczać najnowocześniejsze światowe rozwiązania – jeśli chodzi o sztuczne nawierzchnie, jestem przekonany, że mamy najlepszą w kraju ofertę dla boisk przeznaczonych do rugby – mówi Tomasz Bernat.


- Bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do podpisania tej umowy. Gardenia Sport była z reprezentacją już na meczu w Lublinie. Mam nadzieję, że będzie z nami także w kolejnych latach – mówi „ojciec” tego kontraktu, menedżer reprezentacji Maciej Brażuk.


- Rugby to świetny sport. Zarówno zawodnicy rugby, jak i pracownicy naszej firmy wyznają podobne wartości, takie jak honor, umiejętność współpracy, uczciwość, bycie fair i dawanie z siebie 100%. Łączy nasz także miłość do sportu. To wszystko było dla nas bardzo ważne przy podejmowaniu decyzji o podpisaniu umowy. Nie jest to nasza jedyna umowa sponsorska, jednak po raz pierwszy wspieramy rugby i wierzę że dla obu stron współpraca jest ogromną szansą– dodaje Tomasz Bernat.


-  Chcemy pokazać innym sponsorom, że warto współpracować z polskim rugby. Mam nadzieję, że umowa z Gardenią Sport nie będzie w tym roku ostatnią, jaką podpiszemy. Prowadzimy wiele rozmów. Na dziś trudno znaleźć jednego, wielkiego sponsora, choć szukamy i takiego. Staramy się jednak zbudować grupę rzetelnych partnerów wspierających rugby. Gardenia Sport do tej grupy właśnie dołączyła – cieszy się Krzysztof Liedel.

Polecieli walczyć o igrzyska! OOM: Dzień drugi