POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.581.434 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: Powołania Łódź01.06.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 05-11.06.2017 r. odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn Rugby 7 w Warszawie zakończone turniejem GPS w Łodzi
 
Prosimy wymienionych zawodników o stawienie się w dniu 05.06.2017 r. (poniedziałek) do godz. 20.30 w Hotelu Ossa Congress & Spa pod Rawą Mazowiecką.
 
Powołanie otrzymują:
1. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
2. Bryński Dominik - RC Ruda Śląska
3. Charlat Andrzej - USON Nevers
4. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
5. Grabowski Maciej - Budowlani Łódź KS
6. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
7. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
8. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
9. Płonka Marek Jr - Lechia Gdańsk
10. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
11. Popek Patryk - Tytan Gniezno
12. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
13. Sirocki Szymin - Arka Gdynia
14. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
15. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
16. Wrona Michał - Posnania Poznań
17. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
18. Niemiec Adrian - RC Orkan Sochaczew
19. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
20. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Groenewald Blikkies - trener
2. Kozak Andrzej - asystent trenera
3. Przychocki Marek - trener/video-analityk
4. Witczak Grzegorz – kierownik
5. Domański Marcin - fizjoterapeuta
 
Orzeczenia Komisji Gier i Dyscypliny U18 7: Powołania do Klagenfurt

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.581.434 liczba odwiedzin od
01.01.2014