POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: Powołania Łódź01.06.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 05-11.06.2017 r. odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn Rugby 7 w Warszawie zakończone turniejem GPS w Łodzi
 
Prosimy wymienionych zawodników o stawienie się w dniu 05.06.2017 r. (poniedziałek) do godz. 20.30 w Hotelu Ossa Congress & Spa pod Rawą Mazowiecką.
 
Powołanie otrzymują:
1. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
2. Bryński Dominik - RC Ruda Śląska
3. Charlat Andrzej - USON Nevers
4. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
5. Grabowski Maciej - Budowlani Łódź KS
6. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
7. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
8. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
9. Płonka Marek Jr - Lechia Gdańsk
10. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
11. Popek Patryk - Tytan Gniezno
12. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
13. Sirocki Szymin - Arka Gdynia
14. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
15. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
16. Wrona Michał - Posnania Poznań
17. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
18. Niemiec Adrian - RC Orkan Sochaczew
19. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
20. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Groenewald Blikkies - trener
2. Kozak Andrzej - asystent trenera
3. Przychocki Marek - trener/video-analityk
4. Witczak Grzegorz – kierownik
5. Domański Marcin - fizjoterapeuta
 
Orzeczenia Komisji Gier i Dyscypliny U18 7: Powołania do Klagenfurt

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.352 liczba odwiedzin od
01.01.2014