POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.495 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: Powołania Cleremont-Ferrand22.06.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 27.06-03.07.2017 r. odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn Rugby 7 w Warszawie zakończone turniejem GPS w Clermont-Ferrand we Francji
 
Prosimy wymienionych zawodników o stawienie się w dniu 27.06.2017 r. (wtorek) do godz. 20.30 w Hotelu HOLIDAY PARK mieszczącego się przy ulicy Heroldów 1B w Warszawie.
 
Powołanie otrzymują:
1. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
2. Fursenko Artur - Juvenia Kraków
3. Charlat Andrzej - USON Nevers
4. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
5. Grabowski Maciej - Budowlani Łódź KS
6. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
7. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
8. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
9. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
10. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
11. Popek Patryk - Tytan Gniezno
12. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
13. Sirocki Szymin - Arka Gdynia
14. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
15. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
16. Wrona Michał - Posnania Poznań
17. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
18. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
19. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
20. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Groenewald Blikkies – trener
2. Kozak Andrzej - asystent trenera
3. Przychocki Marek - trener/video-analityk
4. Witczak Grzegorz – kierownik
5. Domański Marcin - fizjoterapeuta
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 22 Turnieje Dzieci i Młodzieży w sezonie 2016-2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.495 liczba odwiedzin od
01.01.2014