POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
8.992.383 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: Powołania Cleremont-Ferrand22.06.2017

 
Polski Związek Rugby uprzejmie informuje, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na rok 2017 w dniach 27.06-03.07.2017 r. odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn Rugby 7 w Warszawie zakończone turniejem GPS w Clermont-Ferrand we Francji
 
Prosimy wymienionych zawodników o stawienie się w dniu 27.06.2017 r. (wtorek) do godz. 20.30 w Hotelu HOLIDAY PARK mieszczącego się przy ulicy Heroldów 1B w Warszawie.
 
Powołanie otrzymują:
1. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
2. Fursenko Artur - Juvenia Kraków
3. Charlat Andrzej - USON Nevers
4. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
5. Grabowski Maciej - Budowlani Łódź KS
6. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
7. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
8. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
9. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
10. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
11. Popek Patryk - Tytan Gniezno
12. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
13. Sirocki Szymin - Arka Gdynia
14. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
15. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
16. Wrona Michał - Posnania Poznań
17. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
18. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
19. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
20. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
 
W skład Kadry trenerskiej wchodzą:
1. Groenewald Blikkies – trener
2. Kozak Andrzej - asystent trenera
3. Przychocki Marek - trener/video-analityk
4. Witczak Grzegorz – kierownik
5. Domański Marcin - fizjoterapeuta
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 22 Turnieje Dzieci i Młodzieży w sezonie 2016-2017

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

8.992.383 liczba odwiedzin od
01.01.2014