POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.548 liczba odwiedzin od
01.01.2014

GPS7: I dzień ME w Łodzi08.09.2018

 
W Łodzi, na Stadionie Miejskim przy Aleii Unii Lubelskiej 2, trwa czwarty, finałowy turniej Grand Prix Series czyli Mistrzostw Europy Rugby 7. W pierwszym dniu imprezy, 08 września br. zaplanowano mecze grupowe.
Transmisja na www.sport.tvp.pl i RugbyEuropeTV. 
 
Runda 1
10:00 Gruzja v Francja 5:7
10:22 Anglia v Szwecja 22:5
10:44 Portugalia v Hiszpania 14:15
11:06 Irlandia v Włochy 19:7
11:28 Walia v Niemcy 12:24
11:50 Rosja v Polska 19:5
 
Runda 2
12:45 Anglia v Francja 17:14
13:07 Gruzja v Szwecja 14:19
13:29 Irlandia v Hiszpania 17:7
13:51 Portugalia v Włochy 19:7
14:13 Rosja v Niemcy 15:14
14:35 Walia v Polska 14:10
 
Runda 3
15:30 Anglia v Gruzja 17:19
15:52 Francja v Szwecja 7:17
16:14 Irlandia v Portugalia 35:12
16:36 Hiszpania v Włochy 24:12
16:58 Rosja v Walia 33:7
17:20 Niemcy v Polska 10:12

Grupa A: 1.Anglia; 2.Szwecja; 3.Francja; 4.Gruzja
Grupa B: 1.Rosja; 2.Niemcy; 3.Polska; 4.Walia
Grupa C: 1.Irlandia; 2.Hiszpania; 3.Portugalia; 4.Włochy

Zdjęcia z turnieju: Rafał Gąglewski
 
ABC Mistrzostw Europy 7 w Łodzi I liga - Kolejka X

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.548 liczba odwiedzin od
01.01.2014