Frogs v Mazovia na zakończenie sezonu26.11.2018

Na zakończenie sezonu ligowego 2018 drużyna RC Mazovia Mińsk Mazowiecki rozegrała na boisku warszawskiej Skry sparingowy mecz z drużyną Frogs Warszawa.

Początkowo dzięki dobrej grze w młynie przewaga była po stronie drużyny z Warszawy, jednakże nie przyniosło to zdobyczy punktowych. Po kilkunastu minutach inicjatywę przejęła drużyna Mazovii, kończąc pierwszą połowę wynikiem 22:7. Na początku drugiej części spotkania Frogsi odpowiedzieli kilkoma akcjami ofensywnymi, zbliżając się punktowo do mińskiej drużyny. Był to jednak wszystko, na co było stać drużynę Frogsów tego dnia. Ostatnie pół godziny to koncert przyłożeń Mazovii, która kilkakrotnie punkowała kładąc piłkę między słupami przeciwnika.