POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.335.923 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finały OOM/MPJ: Dzień ostatni23.07.2017


Rugbiści Lechii Gdańsk wywalczyli złote medale Mistrzostw Polski Juniorów U18 i Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży, w finale pokonali Budowlanych Lublin 12:10. Brązowe medale zdobyli młodzi rugbiści Orkana Sochaczew, w  meczu o III miejsce pokonali Juvenię Kraków 12:10. Orkan Sochaczew i Budowlani Lublin to dwa kluby, które w tym sezonie zdobył medale w czterech imprezach młodzieżowych MPJ, MPJ 7, MPK i MKP 7.  
 
KOMUNIKAT Nr 4
OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W RUGBY
Siedlce 23.07.2017
 
Mecz o miejsce V
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia 27:0 (15:0)
Punkty Budowlani: Szmajewski Jakub 7, Plesiński Cezary 5, Szmigiel Hubert 5, Piórkowski Filip 5, Braun Patryk 5. 
Żółte kartki: Nejc Wojciech (Budowlani), Ziętkowski Rafał, Kluk Adrian (obaj Arka). 
 
Mecz o miejsce III
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków 12:10 (12:5)
Punkty Orkan: Litwińczuk Adam 5, Szwarc Michał 5, Mechecki Krystian 2.
Punkty Juvenia: Wiertek Tomir 5, Polakiewicz Mateusz 5.
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan).
 
Mecz o miejsce I
KS Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 10:12 (0:12)
Punkty Budowlani: Urban Damian 5, Rudziński Oskar 5.
Punkty Lechia: Markowski Jakub 5, Renc Justin 5, Drewczyński Kacper 2.
Żółta kartka: Lubczyński Konrad (Lechia).
 
Klasyfikacja końcowa:
1. RC Lechia Gdańsk
2. KS Budowlani Lublin
3. RC Orkan Sochaczew
4. RzKS Juvenia Kraków
5. KS Budowlani Łódź
6. RC Arka Gdynia
 
SĘDZIA GŁÓWNY
Wiesław Piotrowicz
 
Walne PZR obradowało w Warszawie Orzeczenie Komisji Gier i Dyscypliny

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.335.923 liczba odwiedzin od
01.01.2014