POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.353 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowy turniej PLR 7 02.07.2014

Finałowy turniej, X edycji Polskiej Ligi Rugby 7 odbędzie się w sobotę 5.07.2014 r. w Częstochowie na boisku przy ulicy Kopalnianej 22.
Początek turnieju godz. 11.00. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz. 10.00.
 
Grupa A                                                 Grupa B
1.Husar Bolesławiec                                2.RC Częstochowa
4.RK Unisław                                          3.Tytan Gniezno
5.Gentlemen's RC Łódź                           6.Miedziowi Lubin
8.BBRC Łódź                                          7.RC Igloo Ruda Śląska
 
Eliminacje 
godz.11.00   Husar Bolesławiec - BBRC Łódź
        11.20   RC Częstochowa - RC Igloo Ruda Śląska
        11.40   RK Unisław - Gentlemen's RC Łódź
        12.00   Tytan Gniezno - Miedziowi Lubin
        12.20   BBRC Łódź - Gentlemen's RC Łódź
        12.40   RC Igloo Ruda Śląska - Miedziowi Lubin
        13.00   Husar Bolesławiec - RK Unisław
        13.20   RC Częstochowa - Tytan Gniezno
        13.40   RK Unisław - BBRC Łódź
        14.00   Tytan Gniezno - RC Igloo Ruda Śląska
        14.20   Gentlemen's RC Łódź - Husar Bolesławiec
        14.40   Miedziowi Lubin - RC Częstochowa
 
Półfinały                                 
        15,00    A1 - B2
        15.20    B1 - A2
 
Finały                                 
        15.40     o VII m     A4 - B4
        16.00     o V m       A3 - B3
        16.20     o III m      L 1/2 f
        16.40     o I m        W 1/2 f
 
Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Baniewicz
Sędziowie turniejowi: Bejm, Bedyński, Marciniak
XXII Memoriał Edwarda Hodury Decydujące starcia w Ekstralidze

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.353 liczba odwiedzin od
01.01.2014