banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.782.060 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowy Turniej SLRT - Klasy VI30.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas VI, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 14 z Lublina przez Szkołą Podstawową nr 58 z Łodzi i Szkołą Podstawową nr 5 z Lubina.
 
Grupa A
01.  SP 44 Gdynia - SP 14 Lublin 0:4
02.  SP 58 Łódź - SP 44 Gdynia 4:0
03.  SP 58 Łódź - SP 52 Częstochowa 3:1
04.  SP 44 Gdynia - SP 52 Częstochowa 1:1
05.  SP 52 Częstochowa - SP 14 Lublin 0:4
06.  SP 58 Łódź - SP 14 Lublin 2:3
Kolejność grupy A:
1. SP 14 Lublin
2. SP 58 Łódź
3. SP 52 Częstochowa
4. SP 44 Gdynia
 
Grupa B
01.  SP Mieszków - SP 5 Lubin 0:8
02.  SP 10 Bydgoszcz - SP 12 Białystok 0:3
03.  SP Mieszków - SP 12 Białystok 2:2
04.  SP 5 Lubin - SP 1 Kasinka Mała 1:1
05.  SP12 Białystok - SP 1 Kasinka Mała 2:1
06.  SP Mieszków - SP 10 Bydgoszcz 3:1
07.  SP 10 Bydgoszcz - SP 1 Kasinka Mała 3:1
08.  SP12 Białystok - SP 5 Lubin 1:4
09.  SP 10 Bydgoszcz - SP 5 Lubin 1:2
10.  SP Mieszków - SP 1 Kasinka Mała 1:0
Kolejność grupy B:
1. SP 5 Lubin
2. SP12 Białystok
3. SP Mieszków
4. SP 10 Bydgoszcz
5. SP 1 Kasinka Mała
 
Półfinały
1A-2B  SP 14 Lublin - SP 12 Białystok 4:0
2A-1B  SP 58 Łódź - SP 5 Lubin 4:2
 
Finały
o miejsce VII: SP 44 Gdynia - SP 10 Bydgoszcz 2:3
o miejsce V: SP 52 Częstochowa - SP Mieszków 1:2
o miejsce III: SP 12 Białystok - SP 5 Lubin 2:3
o miejsce I: SP 14 Lublin - SP 58 Łódź 3:0
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa nr 14 Lublin (Lubelskie)
2. Szkoła Podstawową nr 58 Łódź (Łódzkie)
3. Szkoła Podstawowa nr 14 Lubin (Dolnośląskie)
4. Szkoła Podstawowa nr 12 Białystok (Podlaskie)
5. Szkoła Podstawowa Mieszków (Wielkopolskie)
6. Szkoła Podstawowa nr 52 Częstochowa (Śląskie)
7. Szkoła Podstawowa nr 10 Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 44 Gdynia (Pomorskie)
9. Szkoła Podstawowa nr 1 Kasinka Mała (Małopolskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Barbarzyńcy pokonali Anglików Warsaw Rugby Festival 2018
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.782.060 liczba odwiedzin od
01.01.2014