POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.719.783 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowe Turnieje Najmłodszych14.06.2014

Ogólnopolski Festiwal Rugby odbył się w weekend na boiskach Gdańska i Sopotu. W sobotę najmłodsi rywalizowali w finałowych Turnieju Dzieci i Młodzież oraz Grand Prix Kadetów Rugby 7, w niedzielę na Ogniwie odbył się otwarty festyn rugby, w którym mógł wziąść udział każdy bez względu na wiek.

Kolejność końcowa w Turnieju Finałowym Dzieci i Młodzieży:
Mini żak (Gdańsk): 1.UKS Czeczewo; 2.Pogoń Siedlce; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Lechia i Gdańsk; 5.Arka Gdynia; 6.SP 5 Poznań; 7.KS Budowlani Łódź; 8.Ogniwo Sopot; 9.UKS Lubień; 10.Tur Chojnice; 11.Sparta Jarocin; 12.RT Łęczna; 13.Budowlani Lublin; 14.Lechia II Gdańsk; 15.SP Ogorzeliny.
Żak (Gdańsk): 1.Orkan Sochaczew; 2.Lechia Gdańsk; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin; 5.Arka Gdynia; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Gorce Raba Niżna; 8.Tur Chojnice; 9.Orkan II Sochaczew; 10.Sparta Jarocin.
Młodzik (Sopot): 1.Ogniwo Sopot; 2.Pogoń Siedlce; 3.Arka Gdynia; 4.Orkan Sochaczew; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Budowlani Lublin; 7.Lechia Gdańsk.
 
Klasyfikacja generalna sezonu 2013-2014:
Lp. Klub Mini żak Żak Młodzik Razem
1 Lechia I Gdańsk 152 112 32 296
2 MKS Pogoń Siedlce 116  83 80 279
3 Gorce Raba Nizna 143 65 0 208
4 Budowlani Łódź 62 60 67 189
5 Arka I Gdynia 109 47 32 188
6 UKS Czeczewo 173 12 0 185
7 Ogniwo Sopot 83 0 96 179
8 Budowlani Lublin 28 51 63 142
9 Orkan Sochaczew 0 109  33 142
10 MKR Siedlce 55 19 0 74
11 Tur Chojnice 48 21 0 69
12 Juvenia Kraków 21 17 29 67
13 Biało Czarni Nowy Sącz 49 6 10 65
14 SP 5 Poznań 63 0 0 63
15 UKS Lubień 63 0 0 63
16 Arka Rumia 42 15 0 57
17 Igloo Ruda Śląska 39 11 1 51
18 BBRC Łódź 30 7 10 47
19 UKS 54 Nosorożce/ SP 54 Łódź 21 21 0 42
20 Skra Warszawa 37 0 0 37
21 Czarni w Bytomiu 14 13 8 35
22 Lechia II Gdańsk 35 0 0 35
23 Sparta Jarocin 22 9 0 31
24 Czarni Pruszcz Gdański 19 11 0 30
26 Koliber Sosnowiec 0 16 14 30
26 RC Havirov 13 15 0 28
27 KS Merlin Ozorków 1 0 24 25
28 SP 10 Gdynia 22 0 0 22
29 MKS Pogoń Siedlce II 17 0 0 17
30 SP Kowale 2 15 0 0 15
31  RC Havirov II 15 0 0 15
32 SP Strzała  9 5 0 14
33 Igloo Ruda Śląska II 13 0 0 13
34 RT Łęczna 13 0 0 13
35 SP 38 Lublin 12 0 0 12
36 SP 26 Gdynia 12 0 0 12
37  Budowlani Lublin II 12 0 0 12
38 SP 29 Lublin 11 0 0 11
39 SP Ogorzeliny 11 0 0 11
40 SP Kowale 1 9 0 0 9
41 SP 24 Kraków  I 9 0 0 9
42 UKS 80 Sochaczew 0 7 0 7
43 SP Nieżykowice 7 0 0 7
44 SP 6 Siedlce 3 3 0 6
45 SP 2 Sochaczew 5 0 0 5
46 SP Spiczyn 5 0 0 5
47 SP Strzała Dziewczęta 5 0 0 5
48 Orkan II Sochaczew 0 4 0 4
49 Małopolska 0 0 4 4
50 RC Częstochowa 3 0 0 3
51 SMS Niemce 2 3 0 0 3
52 UKS 5 Wilda 3 0 0 3
53 UKS Gumis Łódź 0 3 0 3
54 Husaria Kalisz 3 0 0 3
55 SP 9 Arka Rumia 3 0 0 3
56 Merlin Ozorków/ Posnania Poznań 0 0 2 2
57 Budowlani Łódź SA 0 0 2 2
58 Rumia Dziewczenta 2 0 0 2
59 SP 7 Siedlce 1 1 0 2
60 Arka II Gdynia 1 0 0 1
61 Posnania 1 0 0 1
62 RK Nowa Huta 0 0 1 1
63 SMS Niemce 1 0 0 1
64 Czarni Pruszcz Gdański II 0 1 0 1
65 SP 48 Kraków 0 1 0 1
66 SP 24 Kraków II 1 0 0 1
67 MAR "Kunickiego" Lublin 0 1 0 1
68 Juvenia Kraków II 1 0 0 1
.
Kolejność końcowa w finałach Grand Prix Kadetów 7:
Kadet (Sopot): 1.Lechia Gdańsk; 2.Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin; 4.Ogniwo Sopot; 5.Arka Gdynia; 6.Lechia II Gdańsk.
 
Klasyfikacja generalna sezonu 2013-2014:
1.Lechia Gdańsk 81 punktów; 2.Orkan Sochaczew 40; 3.Sparta Jarocin 30; 4.Arka Gdynia 26; 5.Lechia II Gdańsk 18; 6.Ogniwo Sopot 15; 7.KS Budowlani Łodź 13; 8.Budowlani Lublin 11; 9.Juvenia Kraków 10; 11.Igloo Ruda Śląska 7; 12.Pogoń Siedlce 4; 13.Tur Chojnice 4; 14.Czarni w Bytomiu 4; 15.MKR Siedlce 2; 16.Poznania Poznań 1; 17.Arka Rumia 1; 18.RC Częstochowa 1.
 
Męska 7-mka w walce o elitę! Nowe możliwości, nowe wyzwania

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.719.783 liczba odwiedzin od
01.01.2014